Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Volt már valaki érettségi...

Volt már valaki érettségi előtt jósnőnél?

Figyelt kérdés

Valakinek megtudta mondani hogy mit fog húzni milyen témát vagy hülyeség az egész?

Mer sok érettsegiző..diplomázó lány könyvekkel mentek hozzá..de az nemtudom segített e nekik..



2018. máj. 5. 15:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Magdinak irtam de állítólag lemerült az univerzuma es csak 20k ert töltődött volna vissza, inkabb tanultam ha mar 4 évet ellógtam és eleg jó eredménnyel zártam csupa 4 meg egy 5. Év közben meg 3-2 :-D
2018. máj. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
"Mer sok érettségiző...diplomázó lány könyvekkel mentek hozzá..." Uram, gyere le!
2018. máj. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Ez hülyeség szerintem, en voltam 2 éve jósnőnél, de nem ez végett.

De viszont mondta hogy befejezem sikeresen a közepiskolát (oke ez pipa mert tanultam) azt is mondta hogy leérettségizek (márciusban fogok csak ) de remélem meg lesz az is.

2018. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!