Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A jósnő azt mondja, amit a...

A jósnő azt mondja, amit a jósoltató hallani akar?

Figyelt kérdés

Voltam a napokban jósnőnél, és tulajdonképpen nagy részt olyanokat mondott, ami beleillett az én elképzeléseimbe is. Mondtam neki, hogy nem szeretem a munkámat, erre érdekes módon pár perc múlva azt jósolta, hogy el fognak engem bocsátani onnan. Hozzáteszem, jelen pillanatban a valóságban semmi jel nem mutatkozik arra, hogy engem el akarnának onnan küldeni, már csak a munkaerőhiány miatt sem...

A jósnő csak azt mondja, amiket a jósoltató hallani óhajt? Ennek mi értelme van, ha ez igy van?



2018. máj. 8. 15:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Minek mész jóshoz? Te el tudod képzelni, hogy valaki látja a jövőt? Jobb helye is van a pénzednek!
2018. máj. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Van egy régi trükk: olyanokat mond - vagy olyanokat is - amit nem akarsz, hogy megtörténjen veled, amitől tartasz, de azt is kétértelműen.


Nos ha nem következik be a rossz dolog, akkor később már senki nem emlékszik rá. Ha mégis bekövetkezne: hát ő megmondta.

2018. máj. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha rosszakat mondana, nem mennél hozzá többet.
2018. máj. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Csak abban a jósnőben higgy, aki tárt ajtóval fogad, neveden szólít és rögtön monadani kezdi a tutit.

Ebből láthatod, hogy jó jósnő, hiszen előre tudta jöttödet.

.

"el fognak engem bocsátani onnan"

Igaz lehet, mert lehet, nem fognak halálodig igényt tartani munkádra.

A cég is megszünhet, akkor mindenki lapátra kerül.

.

"A jósnő csak azt mondja, amiket a jósoltató hallani óhajt? Ennek mi értelme van, ha ez igy van?"

Ha nem lenne értelme, miért járulnának az emberek önként a jósnő életminőségének javításához?

2018. máj. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Amikor egy jósnő vagy "önjelölt" jövendőlő azzal akar meggyőzni, hogy a múltatba akar vájkálni, hol ott téged a jövő érdekel vagy kipszichológízál akkor abban a minutumban kérd vissza a pénzedet, ha nem adja, köpd szembe! Neki nincs semmilyen jós vagy látnoki képessége, máskülönben nem azzal keresné a kenyerét, hogy a pénztárcádon élősködjön, simán megnyerné a lottóötöst, de nem! A "Forer-hatással" próbál a vesédbe látni, hogy kikönyörögje az aprópénzt tőled.
2018. máj. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Istenem . Bedőlni ilyen embereknek . De a kérdező sem tájékozott hogy csak pénzlopás lesz a vége. Mindegy . Xd
2018. máj. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Reaper 6666 - azért ez erős, pont hoz azokat gúnyolod, akik valódi segítők - persze itt is van jó, és rossz szakember.

Pl sokan keverik a jósnőket a spirituális tanácsadókkal - a jósnők olyan kóklerek, akik mese maszlaggal kábítsák a naiv kérdezőt -a spirituális tanácsadók (szerintem rájuk gondolsz) csak érintőlegesen mondanak jövőt,inkább útmutatók, mint jósok, ők azok, akik pszichológiával, múltban való elemzéssel keresik meg benned, hol van az elakadás -és mikor megtalálták a benned rejlő problémát, arra dolgozunk rá, hogy a jövőképed javuljon.

Én is járok egy ilyen tanácsadóhoz, és nagyon meg vagyok elégedve vele, nagyon korrekt. A jövőnk nagyrészt rajtunk múlik.

A jósnőket messzire elkerülöm, lehúzó, hazug banda! Barátnőmet sok százezerrel húzta le egy ilyen, azt ígérte, vissza jön a szerelme, és különféle mágiákat erőltetett rá - aztán sehol semmi. A hiszékenység vámszedői az ilyenek.

2018. máj. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Reaper 6666 - azért ez erős, pont hoz azokat gúnyolod, akik valódi segítők "

Szerintem még enyhén is fogalmaztam. Ők segítők? Csak saját magad győződ meg róla.

"sokan keverik a jósnőket a spirituális tanácsadókkal - a jósnők olyan kóklerek, akik mese maszlaggal kábítsák a naiv kérdezőt -a spirituális tanácsadók (szerintem rájuk gondolsz)"

Szerintem pedig tévedésben vagy! Azokra a jósokra gondoltam, akik "Forer-hatást" felhasználva csalják ki a pénzed, még az is undorító, hogy egyesek ilyenekre támaszkodnak. Mondanak rólad egy pár személyiség jellemzőt és látszólag be is dőlsz nekik, igazából csak saját magadat győződ meg. (Keres rá a neten, mert nagyon nem vagy képben). Azért ellemezgetik a múltad, hogy a személyiségedből ítélve egy "ideális képet " rajzoljanak a jövődről, a többi már rajtad áll vagy bukik. Aki valóban a jövődben lát nincs szüksége a múltadra csak olyanoknak, akik azt felhasználva hitelességet nyerjenek nálad.

"csak érintőlegesen mondanak jövőt,inkább útmutatók, mint jósok, ők azok, akik pszichológiával, múltban való elemzéssel keresik meg benned, hol van az elakadás -és mikor megtalálták a benned rejlő problémát, arra dolgozunk rá, hogy a jövőképed javuljon."

Téged jól behúztak a csőbe! Ha annyira kiakarod tárni a múltad, hogy begyógyuljanak a lelki sebeid, arra ott van a pszichológus. Mindegy, hogy spirituális szakember vagy jósnak hívod őket. Tehát, amit én mondani akartam vagy megértetni, hogy ezek a csaló médiumok, jósok és mágusok, spirituális tanítók a Barnum-hatással, Forer-hatással és egy kevéske pszichológiával nyernek hitelességet.

"Én is járok egy ilyen tanácsadóhoz, és nagyon meg vagyok elégedve vele, nagyon korrekt."

Mondom, kb. ugyanazt csinálja, mint a pszichológus, csakhogy valami misztikusnak tűnjön olyan szöveget nyom le neked, hogy "spirituális" vagy "jövőkép" javulni fog, ha továbbra is adsz neki kenyérrevalót.

"A jósnőket messzire elkerülöm, lehúzó, hazug banda! Barátnőmet sok százezerrel húzta le egy ilyen"

Vajon téged mennyivel húztak le? Szerintem semmivel sem vagy különb a barátnődnél. 😏

"A hiszékenység vámszedői az ilyenek."

No Comment!

2018. máj. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A pszichológusok is megérik a pénzüket. Annak idején volt egy személyes problémám, és több hónapig jártam pszichológushoz. Semmit sem ért. Nagyon sokba került, 12 000 Ft/alkalom. Csak beszélni kellett magamról, és egy szót sem szólt. És benne van a jegyzékbe, tehát valódi pszichológus.

A spirituális tanácsadó, akit említettem, fele annyit kér, és havi egy-két alkalommal keresem fel. De van, mikor több hónap kimarad, nem vagyok függő. Ettől a hölgytől százszor többet kaptam egy alaklommal, mint tíz pszichológiai rendelésen.

Az a baj a pszichológusokkal, hogy elavult módszert használ a zöme, és nagyon drágán dolgoznak. Biztos van köztük jó, de sorozatosan hallok hasonló véleményeket.

Semmit sem jelent a diploma. Vagy van rám érez, vagy nem. Szerintem a lexikális tudás nem elég, erre kell egy bizonyos rátermettség.


Visszatérve a témára: engem nem érdekel a jövőm, és a sok elmeroggyant jósboszorka. Tudom, én alakítom a jövőmet. Időnként azonban szükségem van egy kis érzelmi támaszra, mert a környezetem nem hallgat meg. Így havi öt-tízezrem bánja, de megéri nekem.

A Barnaum módszert ismerem, egy ügyes bűvésztrükk.

2018. máj. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 Te dolgod mit csinálsz a pénzeddel. Ha attól jobban érzed magad, akkor csak tessék. Nem ellenségeskedésből vagy ilyesmi nekem megvan a véleményem az ilyen emberekről, viszont nem vagyok mindentudó, mármint a véleményemben 150%-ban biztos vagyok, de ha neked ez segít a te dolgod. Biztos jobban tudod neked mi a jó. Az előbbi kommentem kissé durva volt (néhányszor előfordul, hogy túl nyersen fogalmazok) Például ott van az, hogy az ilyen emberek undorítóak vagy valami ilyesmi. Nem nagyon fogalmaztam meg kikre gondoltam, de nem rád értettem. A pszichológusokra visszatérve 5-8 ezerért foglalkoznak veled, bár ez változó lehet... A jobbak drágábbak is. '
2018. máj. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!