Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A jósnő azt mondja, amit a...

A jósnő azt mondja, amit a jósoltató hallani akar?

Figyelt kérdés

Voltam a napokban jósnőnél, és tulajdonképpen nagy részt olyanokat mondott, ami beleillett az én elképzeléseimbe is. Mondtam neki, hogy nem szeretem a munkámat, erre érdekes módon pár perc múlva azt jósolta, hogy el fognak engem bocsátani onnan. Hozzáteszem, jelen pillanatban a valóságban semmi jel nem mutatkozik arra, hogy engem el akarnának onnan küldeni, már csak a munkaerőhiány miatt sem...

A jósnő csak azt mondja, amiket a jósoltató hallani óhajt? Ennek mi értelme van, ha ez igy van?



2018. máj. 8. 15:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
"A jósnő csak azt mondja, amiket a jósoltató hallani óhajt? Ennek mi értelme van, ha ez így van?" Na, vajon mi értelme lehet? Ha van elég "kuncsaft", egész jól hozhat a konyhára.
2018. máj. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 szenes43 ***** válasza:
A jósnő,vagy jósférfi igen jó emberismerő,mintegy pszichiáter. Időpontot kérsz,megjelensz csengetsz vagy kopogsz és már abból is következtet hogy hányszor csengettél vagy kopogtál.Belépsz,leülsz a székre az neki mind nyitott könyv. Tele vagy várakozással és ő szépen meghallgat s közben kérdez. Mond számodra jólesik hallani dolgokat amelyek közhelyek csak rád van szabva.Elégedetten távozol miután eltetted a bukszád.
2018. máj. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Van igazság benne...
2018. jún. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!