Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Egyiptomi tarot kártyámhoz...

Egyiptomi tarot kártyámhoz szeretnék segítséget kapni aki jobban ért hozzá?

Figyelt kérdés
egy interneten keresztül megismert külföldi fiúval kapocsolatban kértem ki a kártyáim segítségét arról, van-e hátsó szándék, esetleges veszély ha ezt a fiút meglátogatom külföldön. A kártyáim jelentéséről pár mondatot tudok, már évek óta használom, de nem tudok benne teljesen olvasni, talán sokszor félek is tudni dolgokról. ebben az esetben nagyon rossz lapok jöttek ki és az érzésem is az lett. valaki segítene nekem elemezni? köszönöm

2018. máj. 14. 14:21
 1/6 anonim válasza:
Segítek.
2018. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

miért nem ő jön ide?


kell a francnak egy emberrablás és éveket lehúzni szexrabszolgaként.

2018. máj. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki hogy ilyesmiben hiszel, és probléma letudva, utána biztos nem fogod érdekelni :D
2018. máj. 19. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én tisztelettel elfogadom, ha valaki nem nyitott erre. De csak azért, mert te olyan nagy okosnak gondolod magad,nem ok arra, hogy lemondj olyan embereket, akik ebben hisznek.nem értem miért kell ide rosszindulatúan beírnod. Én hiszek benne, mert nekem az élet sok mindent beigazolt belőle, lehet merő véletlen, de az is lehet hogy nem..de szívből remélem, hogy most jobban érzed magad, hogy megmondtad a tutit..
2018. máj. 20. 10:10
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Az sem kizárt, hogy a külföldi fiú érti a kártya nyelvét, ami azt mutatja neki, nem sokára jelentkezik nála valaki, akit prostitúcióra kényszeríthet.

.

Szép dolog midernnek hinned magad, de miért nem a fiú keres fel téged?

2018. máj. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gulyasarni66 válasza:
Én nem értek hozzá, de amúgy meg hülyeség szóval ne foglalkozz vele
2018. aug. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!