Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tarot kártyaval kapcsolatban...

Tarot kártyaval kapcsolatban valaki?

Figyelt kérdés
Voltam jósnál és tarot kártyából jósolt a “jósnő” ( azért írtam idézőjelbe mert egypár ismerősömnek nem vált be tőle semmi) olvastam az interneten pár cikket amiben az állt, hogy a tarottal a jelent elemzik nem a jövőt mondják meg. Tényleg igaz? Bevallom mondott pár olyan dolgot amitől kicsit tartok azért kérdem aki ért hozzá hogy ez hogy van.
2018. máj. 27. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A tarotttal a múltat és a jelent kapcsolják össze. A jövőt nem ismerjük nem következett be események. Mindig a jelent és a múltat kell ismerni és a jelenbe kell maradni a pillanatoknak élni. 19F
2018. máj. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A jövővel kapcsolatban a jelen probémáit lehet vele kirakni és annak megoldását. Vagy hogy mit kell elérned, hogy változzon a jövő. Amúgy rengeteg kirakás létezik. A jövő pedig minden pillanatban változhat, szóval konkrétan arra értelmetlen jósolni.
2018. máj. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki az ingázást. Ott elvileg a tudatalattiddal tudsz kommunikálni, és olyan kérdésekre választ kapsz, amiket nem tudnál amúgy hova tenni.
2018. máj. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És az ingázás az hogyan működik? Kel hozzá rendes inga?
2018. máj. 27. 16:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Én egy sima ezüst nyakláncra szoktam rakni gyűrűt, de általában kristályokkal ajánlják. Olvass utána, tuti találsz ezzel kapcsolatban információkat a neten.:)
2018. máj. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm utánna lesek :)
2018. máj. 27. 17:41
 7/8 anonim válasza:
100%
Tarot-val nem lehet jövőt megjósolni, csak lehetőségeket, ez önismereti kártya, nem jóslásra való. A múltját, jelenét mindenki tudja, a jövő pedig megjósolhatatlan, nemcsak ezzel a kártyával, hanem mással sem lehetséges!
2018. jún. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor akinél voltam biztos kókler, mivel olyanokat mondott hogy 2 éven belül mi lesz :D meg hogy milyen esküvőm lesz és gyerekeim.
2018. jún. 26. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!