Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Erzsébet kártyával kapcsolatba...

Erzsébet kártyával kapcsolatban valaki segít?

Figyelt kérdés
Erzsébet kártyámon, ha van 10 ezer forintom, de amit vennék az mondjuk 15 ezerbe kerülne, és szeretném kártyáról fizetni, akkor levonja a tizest és készpénzben adok még amennyit kell, vagy egyáltalán nem von le mondván, hogy nincs rajta elég egyenleg, és fizethetem az egészet kb-ben?
2017. okt. 27. 10:49
 1/5 A kérdező kommentje:
kp*
2017. okt. 27. 10:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Boltfüggő.
2017. okt. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, fizetesnel szolsz hogy 10E a kartyarol a tobbi kb vagy masik kartya, mi igy csinaltuk, szerintem barhol igy megy
2017. okt. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyobb hiper-supermarketben - ahol elfogadják egyébként is - simán megoldható, hogy 10-et arról vesznek le, a többit kp-ban fizetheted.

De ha biztosra akarsz menni, akkor bemész, megkérdezed a pénztárost és utána vásárolsz :-)

Csak a "zsebekre" nagyon figyelj, hogy annak megfelelő dolgot vegyél. Én egyszer "megtévedtem" és a nagy bevásárlás közepette betettem egy csomag gyufát és egy csomag WC papírt - oszt majdnem baj lett belőle... :D (Nem élelmiszer)

2017. okt. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenhol megoldható, ahol nem ott a nem akarás miatt. Technikailag akadálya nincs.
2017. okt. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!