Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Néztem az exem érzéseit...

Néztem az exem érzéseit irántam és a jelenbe ott a szerelmes nő ilyen esetben az engem szimbolizál vagy egy új kapcsolatot? Nem ertem mivel egy éve nem is beszéltünk

Figyelt kérdés
2018. júl. 14. 21:16
 1/2 Gorgo 20 ***** válasza:

Ha vonzódsz még iránta akkor írj rá és légy te aki betölti a szerepet. Ha halogatod akkor viszont betö

lti más.

2018. júl. 15. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A cigány kártyában a szerelmes nő a kérdezőt jelenti, ha a kérdező nő. Ha a kérdező férfi, akkor a párját, vagy az illeő nőt, akire a kérdés vonatkozik. Ha a kérdező nő, és szerelmes férfi jön elő, a partnere, vagy az a férfi, akire a kérdés vonatkozik. Ennek a fordítottja, ha a kérdező férfi. (Szerelmes férfi esetén ő, szerelmes nő esetén a partnere vagy akire a kérdés vonatkozik.) Remélem elég érthető.
2018. aug. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!