Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Cigánykártya jóslással kapcsol...

Bmw535D kérdése:

Cigánykártya jóslással kapcsolatban szeretnék kérdezni 3 hónappal ezelöt megjosoltattam magam olyan kártyakat kaptam üzenet szerelmes nő szerelem de azotam semmi jelen annak amiket kiraktak nekem ez az egész áttverés?

Figyelt kérdés
2015. nov. 17. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
A szerelmes nő nem mindig jelent szeretőt. Valamint a cigánykártyával 3 hónapra szoktak jósolni előre.
2015. nov. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és a több kétt kártyának mi a jelentösége ?
2015. nov. 17. 14:52
 3/10 Legoman ***** válasza:

A kártya mindig a jelenlegi körülmények, események és döntések alapján mondja meg a valószínű végkifejletet.


És így igaz, a szerelmes nő, nem minden esetben jelent szeretőt.

Ha két embernek jósolnánk, és két embernek ugyanaz lenne a kérdése, és mind ketten ugyanazt a lapot húznák ki, akkor mindkettőnek mást jelentene.


Nem egyszerű a jóslás, de nem is bonyolult, csak gyakorlás kérdése, és általában a kártyák értelmezésére születni kell, de azért kicsit tanulható is, amit gyakorolni kell, mert nem az számít, hogy milyen kép van a lapon, mert egy igazi jós, üres lapokból is tud jósolni, pedig azon még kép sincs.

Gyakorolj, vagy pedig használj angyalkártyát, ezt neten is megtalálod. Ott csak olvasni kell tudni a sorok között. :)


Ez még a legjobb az interneten, de mint írtam, olvass a sorok között, és ne ragaszkodj a szó szerinti értelmezéshez.

[link]

2015. nov. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de amugy nem én josoltam magam hanem egy jósnő josolt meg engem és azt monta hogy kecsegtettö lapok és azt monta lehetséges hogy a romba dölt párkapcsolatom ujra virágozni nem tom mi ebböl az igaság
2015. nov. 17. 17:29
 5/10 Legoman ***** válasza:

Akkor vagy csak azt mondta, amit hallani akarsz, és nem értett hozzá.

Vagy pedig értett hozzá, és ez alapján az első mondatom igaz, amit írtam:

A kártya mindig a jelenlegi körülmények, események és döntések alapján mondja meg a valószínű végkifejletet.

2015. nov. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi volt a kérdésed, amire ezeket a lapokat kaptad?

Ezek a lapok jelenthetik azt is, hogy egy üzenettől , (hogy leegyszerűsítsem) jól fogod érezni magad, az üzenet, rövid időn belül bekövetkező esemény, ha időszakra vagy kíváncsi, szerelmes nő téged szimbolizál, a szerelem a pozitív érzés, érzelem... Természetesen, ez a feltett kérdés függvényében más is lehet...

2015. nov. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
amugy férfi vagyok de azért kösszi a válaszodat
2015. nov. 25. 11:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Természetesen egy nagy marhaság az egész. Mert mit gondoltál? Hogy majd tényleg létezik is? akkor nem 2 tsavo lenne az egész országban aki ezt a nyomorékságot csinálja.
2015. nov. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól még szimbólumként mutathat téged a szerelmes nő... a lapok jelentése nemcsak annyi, amit általánosságban leírnak a lapokról... érzelem, pozitív, a legtöbb esetben,álmodozik a képen a hölgy, vagy éppen tervez valamit, ebbe nagyon mélyen bele lehet menni... üzenet jelölhet isteni sugallatot is, amit Te be is fogadtál, és ez jó érzéssel tölt el... mindenkinek kialakul a saját értelmezése, így más vetését pontosan nem lehet meghatározni...
2015. nov. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
haát ahogy megfogalmazttad a választ hogy a szeremes nő a hölgy éppen tervez valamit a volt barátnőm a bárátaim szerint megint be akkar engem cserkészni akkor szerintem minden erre utálat a üzenet is meg a szerelmes nő lap
2015. nov. 26. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!