Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Itt a Harmadik Világháború?

Itt a Harmadik Világháború?

Figyelt kérdés

Nostradamus megjósolta, hogy a harmadik világégés előtt, egy üstökös fog feltünni, és milyen hírt olvastam?


John Mason, a brit asztronómiai intézet professzora a lapnak úgy nyilatkozott, a következő napokban az Egyesült Királyság nagy részéről látható lesz a C/2009 R1 számú üstökös. Igaz, nem minden éjszaka figyelhető meg szabad szemmel, de egy távcső segítségével bárki felfedezheti az égen a zöld színben ragyogó égitestet.


A szakember kiemelte, június 22-én éjszaka szabad szemmel is láthatják majd a britek az üstököst, amely a jelenlegi adatok szerint július 2-án 60 millió kilométerre közelíti meg a Napot. "Soha többet nem láthatjuk a Földről ezt az üstököst, úgyhogy érdemes rászánni egy éjszakát. Azt is mondhatnám, hogy soha vissza nem térő alkalom" - tette hozzá John Mason.


Az ausztrál Robert McNaugh amatőr üstökösvadász 2009 szeptember 9-én fedezte fel ezt a Nap körül keringő égitestet, amely a napokban mintegy 170 millió kilométerre közelíti meg a Földet. Ez a távolság azonban még mindig nagyobb, mint 1 CsE, azaz a Föld Naptól mért közepes távolsága, vagyis közel 150 millió kilométer.


2010. jún. 20. 11:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Az elmúlt 30 évben kb 2-300 üstököst lehetett szabad szemmel látni. Ez ne érdekeljen.
2010. jún. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

"a harmadik világégés előtt, egy üstökös fog feltünni, és milyen hírt olvastam? "


tehát akkor kb. kéthavonta világvége volt és lesz?

2010. jún. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként meg novemberre jósolta a 3. vh kitörését. Ettől függetlenül persze ez csak fikció :)
2010. jún. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Nostradamus francia volt. Ez az üstökös pedig a "britteké". Én nem aggódnék túlzottan, bár a franciákat leverhetnék az angolok.
2010. jún. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
Miért novemberre? És ki jósolja addigra? Milyen kirobbantó okkal?
2010. jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Mert az arabok urániumgázt(nemtom van-e ilyen) fecskendeztek a vízbe, ami bekerült a fákba, és novemberben, a már lehullt lombkoronában annyi uránium gyűlik össze, hogy amikor megpróbálják elégetni a leveleket, az atombombaként felrobban.
2010. jún. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Elég gyakran lehet ilyeneket látni, nem csak most.
2010. jún. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, magam sem értem, miért írtam azt, hogy gázt fecskendeznek a vízbe...
2010. jún. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Hát ha a világ ilyen lesz, és egyre csak rosszabb akkor nem csodálkoznék rajta, hogy kitörne egy III.vh. Vagy ha el pusztulna a Föld.De ha belegondolunk ennek így nem lesz jó sehogy sem amit mi folytatunk...
2010. jún. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Vanga is megjósolta a III.VH-t 2010 nov-2014 okt ig fog tartani a jóslat szerint
2010. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!