Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Kitört a harmadik világháború...

Kitört a harmadik világháború oszáma bin láden halálával?

Figyelt kérdés
mit gondoltok erről kiterjedhet az iszlám "bosszúállás" egy föld körüli háborúra? esetleg valami vélemény?
2011. júl. 26. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ömmm...

kitört? Én nem láttam, hogy kitört volna. Bár még soha nem éltem át háborút hál istennek, azért remélem észrevenném.

2011. júl. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az arabok egyáltalán nem izgatnak senkit, csak Ny. Európát.
2011. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Igen kitört.

Oszama szelleme leszáll a földre és atombombát fog fingani minden NATO tagállamra!

2011. júl. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Jah, de azóta már vége és most már a negyedik világháború zajlik épp...
2011. júl. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

Miről beszélsz???Az amerikai csapatok haza akarnak menni Afganisztánból.Ezért most hír,hogy megölték.Lehet tapsolni és hazamanni,befejezni a megszállást.

Bin Ladent nem most ölték meg,hanem még 2002-ben.

Ha most ölték volna meg,akkor szerinted mért maradt el a felháborodás és a megtorlás?

2011. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
a harmadik vh. érdeklődés hiányában elmaradt.
2011. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előbb fog Obama Bin Laden halálának okán...
2011. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%

2001.12.13-án halt meg először Bin Laden. Az idei volt a kilencedik elhalálozása, ami képet feltettek róla, amin holtan szerepel az már 2009-ben bejárta a világot.

Ez csak arra jó, hogy vissza jöhessenek Afgiból, mert rengeteg pénzt és energiát emészt ez a 10 éves megszállás.

Szerintem Bin Laden él és virul vagy régen meghalt, de tökmindegy mert lesz aki a helyére áll. Az Al Qaida meg amúgy is egy világméretű szervezet, ott találnak maguknak vezetőt ahol akarnak. Ők is olyanok, mint bármely más hatalom, csak a bábokat mutogatják, amig az igazi gonoszak tevékenykednek.

2011. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%
a 3. világháború egyelő lenne a halállal mivel már mindenhol atom van pl a kínaiaknak annyi atomuk hogy 7x el pusztítaná a földet
2011. júl. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!