Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Régi jóskártyák érhatnek...

Régi jóskártyák érhatnek valamennyit?

Figyelt kérdés
Létezik olyan ember,aki gyűjti az ilyesmit és esetleg még pénzt is adna érte?
2018. okt. 22. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ...mid van?
2018. okt. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Van egy olyan, hogy igazmondó passziánsz (legalábbis a neten így találtam meg) 42 lapos cigánykártya szerűség a 80-as évekből.


Van egy Nemesi képkiadó által gyártott igazmondó vetőkártya, szerintem a 60-70-es évekből való , viszont ez elég ütött-kopott és a 32-ből csak 27 lap van meg.


Van még egy beazonosíthatatlan cigánykártya, ez is jó régi lehet.


Van egy ezo.tv tarot


Két újabb kiadású (szerintem kínais) cigánykártya


És két újabb tarot.


Ha érdekel és tudsz segíteni, akkor egy kicsit késöbb tudok képet is küldeni róluk

2018. okt. 22. 13:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Muti a tarotkártyákat :D
2018. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fotózd le mindet, tedd fel egyben vaterára, jófogásra, fb-ra, aztán ahol ajánlanak érte valamit, ott add el.
2018. okt. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
+ Ha hozzáteszed, hogy a paklikat megáldotta Klementina jósnő, Eufrozina boszorkányasszony, és Klozirisz istennő, gyógyító hatással, pénzvonzó erővel és szerencsehozó mágiával rendelkeznek, akkor fogsz kapni jó ajánlatokat, abban biztos lehetsz.
2018. okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
KULDJ KEPEKET A TAROT KARTYAKROL
2019. okt. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!