Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van jóslással kapcsolatban? Több jósnál is rákérdeztem egy dologra és ugyanazt mondták.

Figyelt kérdés
Párom 5ev után szakított egyik naprol a másikra. 3josnonel kerdeztem rá,hogy visszajön-e,mindegyik azt mondta,hogy vissza es rontás miatt szakított amit az en édesanyám tett rá(fekete mágiával foglalkozik amugy).az egyik jósnő konkretumot is mondott hogy mikor fog keresni,ő kristalygombbol jósol. Kinek milyen tapasztalata van? Kérem csak azok írjanak,akiknek valóban van jó vagy rossz tapasztalata jóslással kapcsolatban. Köszönöm!
2018. nov. 7. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem jött be a jóslat. Egyik része se.
2018. nov. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kinél jósoltattál?
2018. nov. 7. 19:37
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Oké. Akkor nálam is jósoltathatsz de az árat most nem tudom még. Ki kell váltani a vállalkozóit stb. Kezdj spórolni. Úgy 2 millióért jósolok de az tuti jóslat lesz hiszen már most van egy olyan érzésem, hogy teljesen legálisan lesz egy csomó pénzem miközben boldoggá teszek valakit. ;) :*
2018. nov. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"már most van egy olyan érzésem, hogy teljesen legálisan lesz egy csomó pénzem"

Jaaaj, ez így nem jó! Nem azt kell már jó előre, még az ingyenes szakaszban megjósolni, hogy te gazdag leszel, hanem azt, hogy a potenciális kuncsaft az lesz, hogy legyen kedve tejelni a részletekért, érted már? ;-)

2018. nov. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt,hogy "csak az írjon,akinek van jó vagy rossz tapasztalata" melyik rész nem tiszta? A gúnyolódó meg jelentéktelen hülyeségeket tartsátok meg magatoknak,nem erre vagyok kíváncsi,arra meg pláne nem,hogy valaki kioktasson. Köszike 😘
2018. nov. 7. 20:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem én jósoltattam, hanem egy családtag, és nem tudom, hogy kivel, de a lényeg ugyanaz: nem jött be egyik része sem.
2018. nov. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszod:)
2018. nov. 7. 20:35
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Látom hogy álmatlan forgolódás és egy hinta is foglalkoztatni fog de az alvás nem. 2 millió
2018. nov. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Az én feleségem 7 év után lépett le. A jós azt mondta, hogy vissza fog jönni, mert egymásnak mi vagyunk az Igaziak. Kíváncsian várom én is a fejleményeket.
2018. nov. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Mióta? :D
2018. nov. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!