Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Az ezotv-vel kapcsolatban...

Az ezotv-vel kapcsolatban volt bárkinek pozitív tapasztalata? Van ott olyan jós, aki tényleg tud jósolni?

Figyelt kérdés
Vagy csak pénzlehúzás az egész?

2012. okt. 2. 00:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

Természetesen pénzlehúzás. De ne legyen már ez kérdés senkiben 2012-ben.

Egy csapat b*zeráns naplopó kihasználja az emberi naivitást, elkeseredettséget, tudatlanságot.

Sajnos ma Magyarországon gond nélkül asszisztál hozzá a kereskedelmi tv (ezen sajnos nem csodálkozom), a médiahatóság, a rendőrség, a bíróság és sorolhatnám.


Ez a legszomorúbb, hogy az adófizető emberek pénzén tétlenül ücsörögnek emberek a médiahatóságnál, széttárt kézzel, hogy hát semmit nem tehetnek.


Már miért ne tehetnének? Ők a hatóság!!!! Ezért kapják a fizetésüket, hogy az ilyen kuruzslókat úgy vágják ki a közmédiából, hogy a lábuk nem éri a földet!


Hol van már végre valaki a médiahatóság részéről aki érez magában annyi felelősséget, hogy megállítsa ezt a 10 milliárdos pénzlehúzó maffiát?!



Ez a szomorú...!

2012. okt. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2012. okt. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én azt bírom a legjobban, mikor a telefonáló azzal kezdi, mikor végre kapcsolják, hogy "de jó, már 15 perce hívom"...aztán majd megkapja a telefonszámlát :D
2012. okt. 2. 02:31
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Hát legtöbbjük tehetségtelen, és a pénzt huzzák le. Én kétszer felhivtam a tv2őt. Még ilyen bank kártyás levonással , és ugy 10 perc volt 1000ft. És az egyik jós az 0 a volt. A Másik kinek neve: Anne Morgenston ő profi volt. Elég volt neki a nevem ,és ráhangolodhatott a hangomra. És olyanokat elmondott , amiket csak én tudok. És lehidaltam abban a percben . És amit későbbiekre mondott, azok is megtörténtek.

Egyedül őt tartom profinak és ritka tehetség-

2012. okt. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 enittvagyok válasza:
0%

Sziasztok,


én már sokszor hívtam Őket. Nekem mindig segítettek. Akiket én kipróbáltam, azok mind jók voltak. Olyan dolgokat mondtak el a múltamból amiket csak én tudhatok, és nem olyan szokványos dolgok amik bárkivel megtörténhetnek! Nézd meg az oldalukat és azt válaszd aki számodra szimpatikus és bizalomgerjesztő. Van ott leírás is hogy ki mivel foglalkozik, és a problémád alapján válasz.

2012. okt. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
14%

Én nem ajánlom egyiket se! Mind átverés és ellopják a pénzed csak!


Ehelyett inkább gondolkodj el rajta, hogy az én szolgáltatásom vedd igénybe. Én külön vállalkozásban dolgozva jósolok.


Percenkénti 660Ft-os díjért megmondhatok neked bármit, amit csak akarsz, de mielött elkezdjük, 15 percig kell tartanod a telefont, amíg átsugárzom a vonalra az afrikai guanovarázslatot, ami felerösíti a jövöbelátó képességeim.


Ha érdekel az ajánlatom, csak szólj.


Üdv,

Dr. Abraca Amanda - TV, telefon jós és állatorvos.

2012. okt. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 chrishu ***** válasza:

Gyengék. Én sokkal jobbakat jósolok.

Akinek pedig bevált az azért van mert beképzeli magának az egészet

2012. okt. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

5-ös hozzászólónak, aki látszik, hogy ezo tv-s és önreklámoz:

annyira, amatőren próbáljátok magatokat reklámozni, amikor az egyik ügyfélszolgálatosotok hivott fel titeket, hogy milyen jól jósolnak ott és hogy 15 évre visszamenőleg mondott el egy jós titkos dolgokat. gááz

2012. okt. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

nekem az a bajom, hogy nem védik, az idős leépült embereket, akik kétségbeesésükben és magányukban hívogatják őket.

valahogy védeni kéne azért őket, felelősek vagyunk valahol egymásért. nem is értem miért vannak engedélyezve

2012. okt. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

szegény öregasszonyokat huzzák le vele.

én sose sajnáltam a hülye embereket, azt mondtam mindig hogy aki hülye az haljon meg. de egy kicsit azért mégis sajnálom szegény öregeket hogy bedőlnek.

egy másik szempontból viszont ha nekik ez a pár száz forintnyi hívás reményt ad akor ők tudják

amugy szivesen megvernék egy ilyen jósolós majmot

2012. okt. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!