Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Nem tudom mit higgyek. Nem...

Nem tudom mit higgyek. Nem igazán hiszek ezekben a jóslós dolgokban. Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
Régota várjuk h babánk legyen. A sztori: Szóval tavaly valamikor ősszel az egyik kolleganőm aki akkor jött oda hozzánk dolgozni elvileg valamiféle jósasszony. Alig beszélgettem vele de ő csak így egyszer a semmiből rávágta h decemberben vagy januárban terhes leszek. Haha okés nagyon vicces nem igazán hiszek benne de hát neki legyen igaza. Ennyivel le is tudtam. Aztán a múlt hónapban egy másik kolleganőm akivel szintén alig szoktam beszélgetni korán reggel azzal fogadott h velem álmodott h bent a munkahelyen tologatom a babakocsit. Mondom huhh jó okés.. Erre ma reggel a férjem úgy kel fel h mondja azt álmodta h terhes vagyok 2 tesztet is csináltam és mindkettő pozi lett. Szóval ez azért már sok egybeesés nem tudom mit gondoljak.. Ti mit gondoltok erről? Mennyire hisztek az ilyesmiben? Esetleg volt már valakinek hasonló?
2019. jan. 15. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem is sok az egybeesés.

Nem érdemes ezen túl sokat agyalni.

Inkább csak vedd úgy hogy bármi megtörténhet.

2019. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen hiszek benne!! Az én melóhelyemen is volt egy " látó"....senkinek nem meséltem, hogy próbálkozunk babával, mert úgy voltam vele, hogy a legmélyebb magánügy. Egyszer ez a nő megállított és azt mondta, hogy nagyon ki vagyok virulva, nagyon sima az arcom, tök jó az aurám, talàn terhes vagyok?? Zavartan nemet mondtam , de otthon azért kíváncsiságból persze teszteltem. Hát 2 vonal ki is jött!! Másnap csak vigyorgott rám, tuti hogy "látta" :)
2019. jan. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Egy kapcsolatban nem meglepő, ha becsúszik egy baba.
2019. jan. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
néha meglehetősen furán azt mutatják az interneten ami igaz, de gondolj bele ha vasalót akarsz venni akkor sok vasalós hirdetés tűnik fel, ilyen ez :o
2019. jan. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!