Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Létezik az, hogy fel év alatt...

Létezik az, hogy fel év alatt teljesen mást mutasson a kártya?

Figyelt kérdés

Voltam tavaly decemverbe josoltatni és idén majusba de teljesen mást mutatott a kártya. Ugyanannál az asszonynál voltam.

(Annyira nem hiszek benne, csak a kíváncsiság volt meg, de azért ez érdekes)


2019. jún. 23. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Persze. A kártya az aktuális helyzet szerinti jövőt mutatja meg. Ha közben csak egy dolgon is változtattál, máris adhat ki teljesen mást. Ráadásul azt mondják nem is szabad egy éven belül újra jósoltatni, mert hamis lehet az eredmény és az elsőt kell komolyan venni.
2019. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! 😊

Én a megérzéseimre próbálok hallgatni. Nem tudom jó járok-e majd...

2019. jún. 23. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Öt perc után is mást mutat, vagy a jós igen tehetséges hamiskártyás...
2019. jún. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

nem egy jövő van hanem öt.

erről sose szoktak szólni ugye.

2019. jún. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%

Minden keverés mást mutatna, mivel ez csak egy szórakoztató szolgáltatás... Nincs valós tartalma. Olyan, mint a horoszkóp. Általános dolgokat mondanak, amiket könnyű a saját életedre kivetíteni.

Viszont való igaz, aki ügyesen csinálja a jóslást, az nagyon szórakoztató és kellemes tud lenni. Ellazít kicsit. Jó műsor. De nem több.

2019. jún. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!