Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tennétek fel kérdéseket nekem...

Tennétek fel kérdéseket nekem jövőtökről?

Figyelt kérdés

kedvem szottyant jósolgatni egy kicsit.

mit szeretnél megtudni a jövődről? mikorról?

40 perc múlva, holnap, egy év múlva?


köszönöm!


2010. júl. 9. 14:52
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/128 anonim ***** válasza:
ha már elmondásod szerint tudsz jósolni akkor megmondanád nekem hogy ki is vagyok ?és mi vár rám a közeljövőben?
2010. júl. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/128 anonim ***** válasza:
Üdv! Mikor lesz béke a Földön? Csak azért kérdem, mert nekem eléggé fontos lenne.
2010. júl. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/128 anonim ***** válasza:

Tegnapi 19:49-es vagyok. Tegnap lettem 20 éves (pontosan éjfél után 4 perccel), de igen, lány vagyok. Akkor kérdezgetnélek még :) Mert írtál arról, hogy a párom miatt fogok ott élni, ahol :) Jelenleg egyedül vagyok, és birizgál a téma, mert most eléggé csúnya körülmények között lett vége egy kapcsolatomnak, ami...hát eléggé furcsa volt.


A párom magyar lesz, vagy külföldi (úgy értem, hogy nem magyar)? Konkrétan nem az érdekel, hogy hogy néz ki, de az igen, hogy meg fog-e tudni bírkózni az "örültségemmel", és milyen tulajdonságai vannak, és hogy velem egykorú-e. Kíváncsi vagyok arra is, hogy folytatódni fog-e az a széria, hogy ő is olyan pasi-e, aki v.miért nem tetszik az embereknek, de nekem meg fog tetszeni (nekem eddig mindig ilyen pasik tetszettek meg, és amíg tartott a kapcsolatunk, nagyon jól kijöttünk egymással a közvélemény ellenére is).


Régóta foglalkozol jóslással? Én jósolni nem tudok, de a megérzéseim elég sokszor beigazolódnak. Néha van olyan időszak, hogy v.mire rászólok, hogy abból ez és ez fog következni (a végerdmény nem nyilvánvaló az elején), és tényleg úgy lesz.

2010. júl. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/128 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha még válaszolnál, meg köszönném.

Tegnap az az 10-én, jósoltattam kártyából egy felénk ismert jóssal.De tudni kell csak próbára mentem oda mert még soha nem vállalkoztam ilyenre.

Arra lennék kíváncsi ha válaszolnál, hogy amiket mondott be fog teljesedni?

Köszönöm

2010. júl. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/128 anonim válasza:

Én is kíváncsi lennék 1 dologra....

Mikor találom meg életem párját??

Köszi a választ!!!

2010. júl. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/128 anonim ***** válasza:
Hány gyerekem lesz és hány évesen fogom szülni az elsőt?
2010. júl. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/128 anonim ***** válasza:
Milyen téren fogok dolgozni?
2010. júl. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/128 anonim ***** válasza:

Meddig leszek együtt a párommal?

Hüségese?

na na na??

2010. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!