Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért tart hónapokig míg hat...

Miért tart hónapokig míg hat a szerelmi kötés?

Figyelt kérdés
Csináltattam szerelmi kötést egy mágusnál. Démonnal kötött alkut, hogy visszakapjam a szerelmemet, a saját vérével is megpecsételte, de mondta, hogy akár fél év is lehet míg visszajön, lehet, hogy kevesebb, de nem hetek kérdése.. Szerintetek miért van ez?
2019. aug. 4. 13:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%

Azért mert 1 hét a pénzvisszafizetési garancia.


Mennyibe került a "szerelmi kötés"?

2019. aug. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Idő kell ahhoz, hogy megtörjön az akarata. Egyébként remélem tudod, mit csináltál, a démonokkal való alku nagyon nem egyenlő azzal, mikor pl. otthon gyertyával próbálják visszavonzani a szerelmüket... Őt már soha nem fogod tudni levakarni.
2019. aug. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
37%

Mert "akár fél év is lehet" míg ez a retkes,redves, rohadt boszorkány felszívódik, hogy bottal ütheted a nyomát.

Én most egy ellenerőt alkalmazok:

azért drukkolok, hogy az a nyomorult fickó, akinek a szabadságát elvenni szándékoztad,


megússzon téged!

2019. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy mit csináltam!

"retkes,redves, rohadt boszorkány felszívódik, hogy bottal ütheted a nyomát" hülyeség, már többféle mágiát csinált nekem, személyesen ismerem és minden működött jobban mondva működik a mai napig. De azok nem tartottak több hónapig, ameddig sikerültek. Ezt a kérdést azért nem neki tettem fel mert nem akartam, hogy azt gondolja nem bízom meg benne! működik amit csinál csak azt nem tudom ez miért tart több ideig..

2019. aug. 4. 13:37
 5/29 anonim ***** válasza:
72%
"Tudom, hogy mit csináltam!" - gondolod ezt most, mikor még elönt a birtoklási vágy. Emberi tulajdonság, a legdrágább drognál is eufórikusabb érzés valami felett uralkodni, de maga alá fog döngölni, mikor te már nem szeretnéd. Később, mikor már nem akarod, tőle akkor sem szabadulsz egy ilyen kötés által. Ez nem játék.
2019. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
77%
Tudod mit csináltál? Komolyan? Meséld már el nekem. Nem hiszem hogy tudod, különben eszedbe se jutott volna ez az egész kötögetősdi.
2019. aug. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
6%
Azért, hogy ne jöjj rá azonnal, hogy átvertek és szerelmi kötés nem létezik.
2019. aug. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
74%
7es, de, létezik...bár csak a neve kötés és igazából átok.
2019. aug. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
"Tudod mit csináltál? Komolyan? Meséld már el nekem. Nem hiszem hogy tudod, különben eszedbe se jutott volna ez az egész kötögetősdi." Na aztán miért mondod ezt?
2019. aug. 4. 14:47
 10/29 anonim ***** válasza:
74%
Mert én, veled ellentétben tényleg tudom mit zúdítottál a nyakadba :-D De állítólag ezzel te is tisztában vagy, meséld már el kérlek..utána elmondom a valóságot, hogy felkészülhess :-D
2019. aug. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!