Szellem - Gyakori kérdések
Keresés ezotéria - mágia, okkultizmus témában
Talált kulcsszavak:
Talált kérdések:
Isabelle Valdez azt mondja, hogy Adam Lanza beszélt hozzá a túlvilágról és ezért ő kiválasztott egy áldozatot, akit ha megöl, akkor egy vérrituáléval fel tudja támasztani Adamet. Tényleg lehetséges, hogy valakihez így szóljon egy halott, illetve a vérmágia tényleg...
Vagy ha nem egyedül, hanem valaki megidézte neked, hogy történt? (Kihez mentél, azt kaptad, amire számítottál)?
Ha sokak szerint a szellemvilág képes pozitív vagy negatív irányban változást okozni az élők világában, akkor ez fordítva nem igaz?
Gnosztikus iratokat olvastam és azok szerint nem mindenki lelke halhatatlan és a létezésük csak a test létezéséig tart. Meg lehet tudni azt valahonnan, hogy nekem csak múló létezésem van és a test halálának pillanatában végleg megsemmisülök vagy esetleg ennél többre vagyok hivatott?
Káin megöli féltékenységből Ábelt, ahogy mi is kiirtottuk a neandervölgyieket. Lehet a teremtőnek kedvesebbek voltak a neandervölgyiek a nagyobb agyuk miatt, amivel nyitottabbak lehettek a spiritualitásra. Talán ők tudatmódosítók nélkül is kapcsolatba tudtak lépni a túlvilággal, szellemekkel.
Privátban is írjon, aki inkább úgy akar!
Mit tapasztaltál, csalás volt? Vagy kaptál számodra meggyőző jeleket, ha igen miket?
Tetszik, de mégis borzongok tőle. Amilyen szép, olyan baljosló.
Akár igenleges, akár ha az derült ki számára, hogy humbuk, az is érdekel.
Akár itt, akár privátban, érdekel.
Akár privátban is érdekel, ha megírod. Nem érdekel azok válasza, akik okoskodnak itt, hogy ez meg az nem létezik (az ő válaszukat átugrom olvasatlanul), mert nem az a kérdésem, hogy mi létezik és mi nem.
Ha igen, dobjam ki vagy mit csináljak ezekkel a tárgyakkal, hogy ne okozzanak bajt?
Felírtam egy papír lapra az angol abc betűit, de nem működött. Hogy kell? Viszont a gyertya olyan furcsán égett de semmi jel.
Azt meglehet tőle kérdezni, hogy meddig élek? Ha megjelenik?
Félreértés ne essék : nem akarok megidézni senkit. Gyermekkoromban már gyertyával megidéztük Mátyás Király szellemét. Nem volt semmi. Illetve utána sokáig hadvezér meg Király akartam lenni. Azt olvasni mindenhol, hogy a Quija táblát nem szabad kipróbálni, mert tuti...
Egedi-Kovacs Melinda hozta ezt létre, az alkimia ősi tudását felhasználva. Mik voltak a tapasztalataitok?
Ha rossz kezekbe került az ember, hogy tudja bezárni?
És végül a démoné marad a test. Mivel már csak egy lélek lakja, lehet fel sem tűnik, hogy már nincs megszállva, hiszen a két lélek nem hadakozik tovább a test feletti kontrollért. Honnan tudja az ördögűző, hogy a kívánt szellemi entitást űzte el?
Tehát arra gondolok, hogy a szellemeket keresni, eltűnt embereket keresni, avagy Margit szigeten vannak éjszaka ilyen fura alakok az Árpád hídi résznél, azt még hozzáteszem, hogy Árpád hídról a Margit sziget elég creepy. Szellemek, eltűnt emberek, Dunába fulladt...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




