Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Teljesülnek a kívánságaim...

Teljesülnek a kívánságaim vagy varázsolok?

Figyelt kérdés

Minap beszélgettem egy lakótársammal, hogy milyen jól esne valami jóféle bor, és a munkahelyen kitüntettek a kemény munkámért, és a jutalom egy üeg bor volt. Aztán, munkába menet azon nyígtam, hogy melyik szekcióban akarok aznap dolgozni - megoszott munka, mindenkinek van egy kis saját emelete, ahol mindent csinál, és én aznap a kedvencemen dolgoztam. Tavaly ősszel voltam szorulva anyagilag, de kellett új télikabát, és bejött egy megrendelés, amiből meg tudtam venni. Amikor már régen (2-3 hónapja) találkoztam az egyik barátommal, elterveztem, hogy felhívom, hogy mikor ér rá találkozni, és az ütlet után vagy tíz perccel ő hívott.

NÉha újrarénezem a kedvenc rajzfilmsorozataimat gyerekkoromból, nem minden évben és nem mindig ugyanazokat. Most is elkezdtem csak úgy kapásból egyet, aztán csevegetem húgommal, és azt mondta, hogy úgy megnézné a Balu kapitányt, én is azt kezdtem el nézni, de neki előtte nem mondtam. És nem láttam Facebook-on meg sehol, hogy valaki megsoztaná, hogy nézi. És a legdurvább, amikor hugi még kicsi volt, kétéves, talán és meg iskolás, akkor iskolából gyalogoltam haza, és azon gondolkodtam, melyik mesét fogom nézni videón, és amikor hazaértem, hugi pont azt nézte!


Engem racionálisan tanítottak, hogy varázslat meg isten nincs, csak a mesében. De kíváncsi vagyok, mit mondanak azok, akik hisznek benne.



2019. aug. 5. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Varázsolhatnál nekem valami ennivalót, mert 4 napja nem ettem.
2019. aug. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt írtam, olyanok, akik hisznek benne. Amúgy, ha elolvastad, olyan dolgokról írtam, amit én szerettem volna, nem pedig mások. el kell menni dolgozni, akkor lesz pénzed kajára, nem a net előtt üldögélni.
2019. aug. 5. 17:26
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Gondolj bele hányszor nem jön össze az, amire gondolsz:) És mindjárt elmúlik a varázslat
2019. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vonzás törvénye témában találhatsz magyarázatot.
2019. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, még szerencse. Egyébként már volt olyan, nem is egyszer, hogy csak gondoltam valamit, és az is beteljesedett még aznap vagy másnap. És nem csak jó dolgok.
2019. aug. 5. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!