Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fekete esküvő feloldható?

Fekete esküvő feloldható?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, legalábbis több helyen olvastam, hogy a fekete esküvő mágia nem feloldható. Mégis egy ilyen kötést használó mágusnál láttam, hogy Fekete esküvő oldást végzett. Akkor, hogyan is értelmezik ezt akik írják, hogy nem feloldható?
2019. aug. 9. 17:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem, nem feloldható, mivel az igazi fekete esküvőhöz a holtak segítségét kérik, és a használt eszközöket 2 hét után elégetik, tehát nincs amit fel lehetne oldani. Ismétlem, az IGAZI fekete esküvőről beszélek most. Amit leggyakrabban temetőkben végeznek.
2019. aug. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Az a "mágus", aki pénzért hajlandó fekete esküvőt celebrálni, jó pénzért, több pénzért feloldani is hajlandó.
2019. aug. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
18%
Oldható, de szerintem ezzel kapcsolatban inkább Évit kérdezted, hidd el, ő több infót tud erről szolgáltatni, mint itt bárki. :) Mindenre válaszol, amiről megkérdezik, még ha nem is rögtön, mivel eléggé elfoglalt, de ezzel tisztában vagy.
2019. aug. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Ja és ehhez egy magasrangú démon segítségét kérik, nem pedig holtakét.
2019. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
4es, a fekete kötéshez kérik démon segítségét, fekete esküvőhöz a halottakét. Nem kis különbség van a kettő között.
2019. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

"4es, a fekete kötéshez kérik démon segítségét, fekete esküvőhöz a halottakét. Nem kis különbség van a kettő között."


A kérdezőnek írtam, mert ő olyannál látta, aki tudom, hogy démon segítségét kéri. :) Mert ismerem.

2019. aug. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%
Ha már így kételkedsz benne illetve Évibe akkor ne is csinálj ilyet.
2019. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
10%

Gondoltam válaszolok, de túl sok az agymenés, semmihez sem értés.


Minden feloldható, csak egy halom hat kell hozzá.

2019. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
6os, de akkor az meg nem fekete esküvő, akkor sem ha valaki aki nem ért hozzá, azt állítja, ő azt csinál. Volt szerencsém megismerni mindkét fajtát, és kb olyan messze vannak egymástól mint Makó Jeruzsálemtől. Arról meg nem tehetek ha valaki aki magát mágusnak vallja, keveri a szezont a fazonnal. Fekete kötés-démoni segítség, fekete esküvő-halottak lelkének segítsége.
2019. aug. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Bármely kötés feloldható, ha megfelelő tudással rendelkezik az oldó személy! Kötni könnyű, oldani, már nem annyira, mivel megkövetel elég sok mindent.
2019. aug. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!