Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Telekinézis helyes gyakorlása?

Telekinézis helyes gyakorlása?

Figyelt kérdés
Először is SZEKPTIKUSOK NE ÍRJANAK! Hogyan tudnám a telekinézist megfelelően gyakorolni? Elkezdtem már és voltak kisebb nagyobb sikereim de nem nagyon haladtam eddig. Valaki tudná leírná kérem?

2019. aug. 11. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Mi volt az a siker? Midiklorián szinted tudod?
2019. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces. Szeretem a Star Wars DE megmondtam hogy SZKEPTIKUSK NE ÍRJANAK MERT A FALAT KAPAROM TŐLÜK! MÁT BOCS
2019. aug. 11. 20:55
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Mik voltak a kisebb sikereid? O.o


Videó van róla?

2019. aug. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
A legfontosabb hogy óvakodj az erő sötét oldalától, a düh, a félelem, az erőszak, ez mind az erő sötét oldala, könnyű a csapdájába esni, és ha egyszer megkaparint magának, el nem ereszt, míg végül felemészt!
2019. aug. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak aztán be ne szarj amikor erőlködsz :D
2019. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Engem is érdekel, leginkább a nagyobb sikereid. Aztán rögtön nem leszünk szkeptikusok, nem igaz? Nem sértődötten kell nyafizni, hanem kicsapni az asztalra a telekinézist, és népeknek madj jól leesik az álla.
2019. aug. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Talalj egy olyan szemelyt aki befogado kepes. Csak surun gondolnodsz ra es o megtalal.
2019. aug. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha voltak sikereid akkor miért nem számolsz be róla? Nem értem.
2019. aug. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

Ez a válasz trágár. Köszönjük bejelentésedet!


Egyébként mégis mit kéne válaszolni:


Az egyik este mikor a húgom és a szüleim elaludtak, az olvasott útmutatások alapján megkezdtem a telekinézis gyakorlását. Először csak kisebb tárgyakkal, legelőször a távirányítóval. Próbáltam koncentrálni, de már akkor baj volt, mikor behúnyott szemmel nem tudtam felidézni a távirányító gombjainak beosztását, aztán több estén keresztül próbáltam memorizálni és végül egy kisebb sikert tudtam elérni, mert egyszer csak lemerült a távirányító eleme. Akkor kipróbáltam, hogy magamhoz tudom-e a mozgatni a csereelemeket, de azon meg valami kínai szövegek voltak, biztos átok, így ez sem sikerült. Több estén keresztül próbáltam, de csak addig jutottam, hogy egyszer becsapta a vihar az ablakot és az egyik elem leesett a földre. Ez nem tudom, hogy a telekinézis miatt volt-e.

2019. aug. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Már törölték is a válaszod.
2019. aug. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!