Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tudok 2 embert, akik sikeresen...

Tudok 2 embert, akik sikeresen csinálnak szerelmi kötést, biztosan tudom róluk. Ha megcsináltatom egyidőben mindkettőjükkel, nem okoz galibát?

Figyelt kérdés
Csak hogy erősebb legyen a hatása!
2019. aug. 21. 17:52
1 2
 1/12 ******?! ***** válasza:
27%
Láttam már esküvőt.
2019. aug. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Ha működik, remélem visszaüt...

Válaszolja már meg nekem valaki, hogy miért jó mindenféle hókuszpókusszal magunk mellé láncolni egy embert, ezzel is meggátolva a szabad akaratát?! Hogy lehet valaki ennyire rohadt önző, és miért jó az, ha valaki nem őszinte szerelemből van velünk?

Szedjetek már magatokra némi önbecsülést....kegyetlenül szánalmas ez, ha működik, ha nem.

2019. aug. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Hát, nekem lenne jelöltem, akivel szerelmi kötést lehetne csinálni...ha valóban működik :P
2019. aug. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
#3. Nekem mindegy. A lepontozással úgyis csak azt erősíti meg, hogy ez az egész mennyire szánalmas.
2019. aug. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

Imádkozz, hogy ne működjön!

Ez a legdurvább beleavatkozás egy másik ember szabad akaratába, személyes sorsába és a karmikus feladataiba.

Biztos megéri pár évnyi boldogság egy sor olyan életért cserébe, ahol a számodra fontos emberek nem törődnek veled, kihasználnak vagy terrorizálnak.

Komolyan azt hiszed, hogy egy ilyen tettnek nincsenek karmikus következményei? Vagy egyszerűen ennyire nem érdekel a saját sorsod?

2019. aug. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én nem pontozok senkit, aki nem az adott kérdésre válaszol. Annyira nem tényező, érdektelen számomra az ami nem a témában érkezik és nem konkrétan a kérdésemre, hogy még ennyire sem veszem a fáradtságot. Végtelenül unalmasak vagytok és ez hangyafa.nyit sem érdekeltek, tőlem azt írtok, amit akartok, miattam aztán le is rajzolhatjátok, de annyira felesleges, el nem tudjátok képzelni.
2019. aug. 21. 19:00
 7/12 A kérdező kommentje:
Ráadásul végig sem olvasom, az első ránézésre kivehető, hogy valami unalmas és elcsépelt vergődés, nem pedig válasz a kérdésre. Kár a strapa. Tényleg. Ezzel nem értek el semmit. Persze, ha jól esik, hajrá, biztos valami feszültségoldás.
2019. aug. 21. 19:01
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Na, Kérdező, azért nem körülötted forog ám a világ :)
2019. aug. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

De jó... alapvető dolgokkal sem vagy tisztában...

1: okoz.

2: elég egyszer! jobb soha!

3: inkább hagyd ezt, s légy őszinte azzal akit szeretsz és fogadd el ha nemet mondd, ja az már nem tetszik! ha megerőszakolnának akkor sírnál, de ha lélek szinten erőszakolsz meg mást, az belefér... inkább gondolkodj el ezen, elég mélyen, mit okozol másnak.

2019. aug. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%
Lehetséges. Én is csináltattam már 2 mágussal valamit, nem szerelmi kötést, de nagyon gyorsan működött. Ezek a körök általában ismerik egymást, javaslom, hogy kérdezz rá ezért nálunk - én is ezt tettem - és megnyugtató válasszal tudnak szolgálni. :)
2019. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!