Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tudnátok ilyet ajánlani?

Tudnátok ilyet ajánlani?

Figyelt kérdés

Szóval, hogy leszögezzük a 13-17 korosztályba tartozok, és szeretnék a mágiával foglalkozni, mert mindig is érdekelt a téma.


Jó ember szeretnék lenni, tehát fehér mágiát szeretnék alkalmazni, lehetőleg segítségnyújtásra, jóslásra, tanácsadásra, és arra, hogy jobban megismerjem magamat, és a világot is. Tudom, ez most fura, mert a korosztályom állandóan csak ilyen démonidézősdivel szórakozik, de én a fehér mágiát szeretném használni. Tudtok ilyen fehér mágiát ajánlani? Amit én is el tudok sajátítani, kamaszként. Azért leírom ezt is, hátha kell, hogy érdekelnek a mágikus lények is. Hívő vagyok, szóval csak olyat írjátok, kérlek.


A normális válaszokat köszönöm, a trollok kíméljenek, ha ebben nem hisznek, ne válaszoljanak!



2019. aug. 26. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Imátkozzaz őrangyalodhoz.
2019. aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen, én is gondoltam erre. Az angyalokkal való kommunikáció nagyon fontos, és szerintem az egyik alapja a fehér mágiának, nem?


Csak pontosan hogy is kell kommunikálni az őrangyallal?


A gondolataimat tudatosabban kell irányítanom.

Uralnom kell az elmémet. De ezt hogyan fejlesszem?

2019. aug. 26. 11:23
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Ha meg akarod ismerni önmagad, akkor figyelj belülre, és hagy ezeket a hülyeségeket, amiket felsoroltál.

Ezekkel nem ismered meg a valódi önmagad, csak még jobban elmélyíted az illúziót, amit önmagadnak hiszel.

2019. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia,

Megkérdezhetném hova valósi vagy, hogy a korosztályod ilyen "démonidézősdivel szórakozik"?

Vallástól függetlenül az egy igen-igen veszélyes dolog...

mint az 1-es írja a védőangyalok miatt, hogy nem lesz sokszor baj belőle...


Az első válaszhoz még, hogy ha jó szeretnél lenni, aminek mindenki örül és helyes, akkor a kezd a kis dolgokkal, segíts másokon, ahol tudsz, így te is mindig a jobbikat fogod kapni biztosan. Figyelj a "lelkiismeretedre" és érezni fogod mikor mit kell tenni, előtte és utána is.

Mivel írtad, hogy hívő vagy minden Isten függvénye, az övé minden hatalom, olyan "jedis erő", mint a filmekben vagy hasonló "számítógépes játékokban" nincsen.


A lényeg, hogy legyen meg benned mindig a jóra törekvő szándék.

Az már például rossz, ha valaki azért szeretne gyógyítani és hasonló, hogy ismert legyen, ego stb. főleg aztán pénzért, becsvágyért.

A kártya és hasonlóak is átverések.


Amit tudsz tenni az, hogy imádkozol Istenhez és a védőangyalodhoz is és ők majd segítenek alakítani a dolgokat, hogy minden vidám és jó legyen. Az ilyenek nem érnek semmit, ha nem vagy vidám és boldog.

Törekedj őket minél jobban megismerni, olvas utána, kérdezősködj, .. Biblia, papok stb.

Szép napot.

2019. aug. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

( Az őrangyalokat is Isten adta mellénk és habár van példa, hogy megjelennek embereknek stb., de az nem gyakori.

Itt van 2 jó link olvasásra, ha gondolod:

[link]


[link]

Remélem segít, üdv. )

2019. aug. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. aug. 26. 15:16
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Mielőtt oly' nagyon belekezdenél, remélem tisztában vagy azzal, ha létezik is mágia, hogy ez is "visszaszáll". Nincs különbség ilyen téren a jó és a rossz mágia között szerintem. Bár én viszonylag elég szkeptikusan állok a témához, de képzeld el, hogy van egy meddő pár, csodát teszel és a nő terhes lesz, rá pár hónapra meg te is. (Már, ha lány vagy és van párkapcsolatod.) És, ha te nem akarsz akkor még gyereket, akkor az kicsit kellemetlen lesz. Szóval ilyen óvintézkedéseknek nézz utána. :D
2019. aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Semmi esetre ne vegyél boszorkánykönyvet. Egy butaság az egész. Se gyorstalpalós spiriképzőre sem. Egyik se tiszta. Persze nagyon szeretnek a szeretetről, békéről hadoválni. Az álszenteskedés a feketemágusok sajátja. Azt azért tudjad,hogy ez az út nem veszélytelen. Hozzátartozik bizony hogy láss démont és ördögöt is. Nemcsak az angyalokat. Ehhez az úthoz elköteleződés tartozik. Nincs visszaút. Ha egyszer megnyílsz az energiákra akkor örökre érezni fogod. Vagyis ebben a testedöltésedben biztos. De ehhez az is kell hogyha érzed az energiákat hogy a saját energiáidat edzened kell. Mert ha nem elég erős az energiád de érzékeny vagy rá akkor szépen magadba szívod mások betegség energiáját. Sokat változtak a nézeteim az öregekről amióta ennyire érzek. Legszívesebben kiugornék a bôrömből ha egy ilyen jó csoszogós öreg a közelembe jön annyira tele vannak negativítással hogy az borzadály. Ők vannak leglentebb. Tudom beléd nevelik hogy az időseket tisztelni kell. De hidd el idővel lelket és pozitivitást és negativítást látsz ott ahol most idôs embereket látsz. A test csak egy hordozó. Amint kint úgy bent. Ennyit mondok egyenlőre. Na most ahhoz hogy tiszta legyél rettentően sokat kell tanulni. 13 éve tanulok és csak tanonc vagyok. Istenem tanít. Mielött megnyílsz az energiákra elöbb alap hogy elolvasod a Koránt,Bibliát,Bhagavad gítát. És a Koránban és a Tórában található tisztasági szabályokat tartod ételre,italra,ruházatra,imátságra. Mert ha nem tartod akkor tisztátalan dolgokat viszel be magadba. Na most ahhoz hogy segíteni tudj neked növelned kell az energiáidat. De ahhoz ezeket tartani kell és meditálni kell. Ha csak elkezded növelni az energiáidat meditációval ugyan tisztul és növekszik vmennyit de utána meg beviszed a tisztátalan dolgokat egy tiszta energiába. Na annak csak betegség lesz a vége! Ez nem úgy megy mint amit a gyorstalpalós tanfolyamokon kínálnak. Pár hónap alatt gyógyítók. Ja bagóznak is a nagy gyógyítók. Magyarán ha nem kötelezed el magad egy életre, nem edzed az energiáidat és nem tartod a tisztasági szabályokat akkor bajod lehet annyi mint égen a csillag. És bizony el kell viselni tudni hogy sötét lényeket is látsz. Lehet elhívnak egy skizofrénhoz. Na annak feji megszállója van. Kiszedsz mondjuk egy ördögöt belőle. Te azt fogod látni! Hologrammszerűen. De attól még látod. Ez az út nem veszélytelen. És elhivatottság kell. Felejtsd el az ilyet hogy pár hónap alatt megtanulom hogyan kell energiát irányítani. Ilyen nincs. Illetve van. A gyorstalpalós sötét mágusoknál akik fehérnek adják ki magukat. Csakis a feketemágia siet a tudásokkal. A fénytől jövő tudás nem siet sehova. Itt csakis akkor jön át a tudás(érted meg) amikor lelkileg készen állsz rá. Feléred lélekben. Különben elolvashatod azt a könyvet amit mondok neked nem fogod érteni. Sőt nehezen fogod olvasni és nem fogod meglátni a bennük elrejtett tudást. Csak a sötétség siet. A fény nem. Jegyezd meg azt is hogy ebből megélni nem lehet. Semmit nem kérhetsz, se el nem fogadhatsz. Olyat csak feketemágusok csinálnak! Ingyen kaptátok, ingyen adjátok! By Jézus. Ezeket tudd! Több évtizedig tanulsz. Én 13 éve tanulok és csak tanonc vok.
2019. szept. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha komolyabb eredményeket akarsz elérni a mágia terén, akkor sok mindenről le kell majd mondanod, amit az átlagember nem szívesen adna fel. Továbbá úgy gondolom, túl fiatal vagy még, ezért nem ajánlom hogy komolyabban belesüllyedj a mágiába. Ez egy nagyon veszélyes terület tud lenni, még akkor is, ha te csak fehér mágus szeretnél lenni. Valami hasonló, mint ha egy óvodás kezébe egy borotvapengét adnánk, hogy tessék, játsszál vele..


De ha nagyon elszánt vagy, akkor ezt a könyvet ajánlom: Karl Brandler-Pracht: Titkos lelkierők.

2019. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Én meg inkább ajánlom a Koránt kezdetnek. A próféták tudásánál nincs nagyobb tanítás
2019. szept. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!