Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fekete esküvő? Mi a tapasztalat?

Fekete esküvő? Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Aki élt ezzel a mágia lehetőségével és kipróbálta hol tart a dologban?

2020. jan. 7. 22:45
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Akár privát üzenetben is várom a válaszokat ,ha valaki nem szeretné kiírni :)
2020. jan. 7. 22:46
 2/26 anonim ***** válasza:
77%
Fekete esküvőt én csak Afrikában láttam.
2020. jan. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
39%
Elmagyaráznád hogy mi ez a mágia? Kíváncsi vagyok
2020. jan. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
semmi értelme.. kérd inkább a Jóistent, Ő nála van minden és tud segíteni, az ember semmilyen mágiával nem rendelkezik, eszik-iszik, fázik, instabilis, öregszik stb.
2020. jan. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Gondolom Évike tájékoztatott h mennyi időbe telik . Nálam 90 napon belül kiteljesedik a szerelmikötés , mágusodtól kéne informálodnod .
2020. jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Beszélgetek itt nőkkel, ők csináltattak fekete esküvőt vérrel. Az egyik több mint 1 éve, a másik 9 hónap a harmadiknak most telt le a 6 hónap, híre sincs a párjuknak, mondtak hasonló dolgokat mint te, de mivel a párjuk sehol szerintem maguknak produkálják a tüneteket. Szinte mindegyik exnek van már új csaja, úgyhogy a kizárja harmadik felet is valótlanság, de a nagy mágus vett új házat úgyhogy neki bevált a mágia. Felejtsd el ezt az egész fekete esküvőt és lépj tovább.
2020. jan. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Mary75 ***** válasza:
100%

Én is csináltattam Évinél fekete esküvő mágiát de semmi. A párom teljesen el van tűnve.


Most vagyok a 9. hónapban. Évike mindig azt írja hogy idő kell még de nem tudja hogy mennyi.


Nem ültem tétlenül. Csináltam időközönként otthon végezhető szerelmi varázslatot, energetikai karkötőt is hordom folyamatosan amit Évitől vettem. Évi csinált 2szer is fekete esküvőt erősítő mágiát, akkor Évi párja csinált vérmágiát.

És még probáltam óvatosan kommunikálni párommal.


Összességében semmi! De még egy sms sem. ☹️


Az biztos akik nagyon dicsérték Évikét ők a barátnői vagy maga Évi írja.


Nem tudom hogy valóban működik e a mágiája ha igen elég gyenge. 😓😖


Nem is beszélve a várakozást, hitehetést. Előszőr hogy 6 hónap, utánna 3 héten belül jelentkezik,... Durva! ☹️

2020. jan. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
57%

Ez egy kemény fekete mágia, súlyos következményekkel, még ha nem is érzitek az eredményét. Mit szólnátok ahhoz hogy ha ti lennétek összekötve olyannal akivel nem szeretnétek?


Hogy lehettek ennyire aljasak hogy ilyent akartok csináltatni? Ne bújj el a válasz elől.

2020. jan. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
25%

Látod mi már csak ilyen aljasak vagyunk!

Ez a te véleményed 💩

Az, hogy Évike csaló v tud de nem csinál semmit azok az elkeseredett nők nem vették csak észre akik az elején tartanak a mágiázásban!

Sajnálatos, h ezt kihasználják!!

2020. jan. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
#9 Te most miről beszélsz?
2020. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!