Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Honnan tudhatom hogy boszorkán...

Honnan tudhatom hogy boszorkány vagyok?

Figyelt kérdés

Kérlek mellőzzétek a hülyéskedést ez moyt komoly. Olvastam valahol 12 tényt hogy boszi vagy . És szoktak látomásaim lenni. Aztán néha úgy érzem hogy az adott pillanatot már átéltem . Nagyon jó ember ismerő vagyok . De engem leginkább a látomások aggasztanak . Nagyon durva . Hirtelen látok egy jelenetet rá egy kisnidőre megtörténik . Az az idő lehet 1 óra vagy 1 hét is. Ha boszi vagyok akkor a rendes ugymond varázserőt hogy lehetne kihozni belőlem?


Segítsetek kérlek .



#varazsero
2020. márc. 26. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Onnan, hogy 11 évesen megkaptad a meghívót a Roxfortba.

Deja Vu-ja egyébként számtalan embernek van, semmi különleges nincs benne.

2020. márc. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Hogyn mellőzzük a hülyéskedést egy degenerált elme ostobaságait olvasva?
2020. márc. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Ha így nézel ki, lehet némi alapja. :)

[link]

2020. márc. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Tedd át a kérdésedet az ezoteria rovatba ott kapsz választ :D Ha most meg vagy győződve magadról hogy boszorkány vagy akkor minek tőlünk a bizonyosság. Látjuk így a távolból? Ja igeeeeeeeeeen mert én meg egy mágus vagyok :D
2020. márc. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Most ha én is elolvasom a 12 tényt, hogy boszi vagyok, akkor én is az leszek?
2020. márc. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező nagyon el vagy tévedve. Attól hogy boszorkány vagy, még nincs "varázserőd". Nézz utána hogy kik is az igazi boszorkányok és mit csinálnak (ismerik az alternatív medicinákat stb). Ne a filmekből és mesékből indulj ki.
2020. márc. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Ha annyit nyomsz mint egy kacsa


https://www.youtube.com/watch?v=qvzNfKvIG9s

2020. márc. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

7-es sírok :'D

Most a lényegre térve: sokan nevezik boszorkánynak magukat mert ez egy VALLÁS drága kérdező, ami bár eléggé szerteágazó és nincs két a vallásukról egyformán gondolkodó boszorkány, mégis annak nevezik magukat. Most gondolok itt a komolyan vett kártyajóslástól, az ingahasználaton át az energetikai gyógyításon keresztül a mágikus teakészítésig minden olyan otthoni praktikára amivel az illető a saját energiáit mozgatja. A rituálék amiket otthon csinálnak a varázskörükben mind olyan szertartás amiben megtalálhatják önmaguk egy darabkáját. Van aki isteneket tisztel, van aki istenek nélkül dolgozik. De a lények nagyjából ugyanaz: keresik önmagukat és igyekeznek valami más módon is egyengetni az útjukat, a dolgok mögé látni egy kártyajóslással és ezoterikus könyvek olvasgatásával elütni az időt. Ami kétség kívül izgalmas és érdekes, mivel keresni kell őket és nem találod meg minden sarkon ezeket az infókat.

2020. márc. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
76%
Szia! Szerintem először olvass utána, hogy mit is csinálnak most a boszorkányok (mert amúgy erre kiépült vallások léteznek) és ha úgy érzed ezt szeretnéd csinálni, gyakorolni szeretnéd a boszorkányságot akkor saját felelősségre csináld.
2020. márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Senki sem szuletik boszorknynak ..Maximum jobban fel vannak erosodve benne az eroi .... ha boszorkany akarsz lenni akkor sokat kell tanulnod es meditalnod ...

Ha akrsz akkor irj , spiritualis satanista vagyok ... boszorkany

2020. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!