Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Saját magam által kifejlesztet...

Saját magam által kifejlesztett meditációs program valóban működhet?

Figyelt kérdés
Kitaláltam egy meditációs programot és beleraktam különböző forrásokból is párat és én saját magamon tapasztalom azt, hogy működik. Más forrásból amit beleraktam, az üres meditáció és plusz innen-onnan összeszedtem még párat, de a nagy részét saját magam fejlesztettem ki. Az eredmény: Sokkal felszabadultabb vagyok, jobban mennek a mágikus gyakorlatok, sokkal éberebb vagyok, jobbak a reflexeim, összeszedettebbek a gondolataim, élesebb az elmém és edzettebbnek érzem magam.

2020. máj. 12. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen működhet ,de te is megválaszoltad a saját kérdésedet ;)

Mindenkinek meg kell találni azt a formátumot ami az övé.


Én személy szerint nem nagyon tudok meditálni, de sok embert ismerek akik szoktak.

2020. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb meditálás, ha leülsz egy növény elé, és hagyod, hogy beszívjon a békéje.

Mondjuk kell hozzá egy bizonyos szintű jelenlét, hogy megragadjon a növény békéje, viszont egy idő után már elég ha csak ránézel, és azonnal magába szív.

2020. máj. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ward érdekes néha pozitíva válaszokat adsz néha meg teljesen negatívat. Ez a válaszod most +, még nem tudlak ,hova tenni.

Igazából nem is szeretek meditálni ,lehet azért mert nem nagyon tudok, de ez egy érdekes amit írtál, ha nem feledem kipróbálom!

Nekem a tánc tudja teljesen kikapcsolni az agyamat.

2020. máj. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem saját általad kifejlesztett működhet? (Nem.)
2020. máj. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

"Más forrásból amit beleraktam, az üres meditáció" -rég nevettem ilyen jót!!!


Úgy néz ki, hogy a meditáció már bevált, eredeti módszerét a saját belekutyult kreálmányaid nem rontották el teljesen. Elvileg akár működhet is, ha nem cseszted el használhatatlan katyvasszá. Persze az új módszert sajátként eladni, ahhoz bizony elég nagy arc kell, de neked az megvan, igaz-e, kedves Kérdező?

2020. máj. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves 5. Mivel én fejlesztettem ki és nem más forrásból való, igen is a sajátom és működik. Miért gondolod azt, hogy el akarom adni? Én ugyan nem akarom. Nem kérek érte pénzt és még csak közzé sem teszem sehol. Miért baj neked az, ha létező meditációkat kombinálom a saját magam által kreált technikákkal?
2020. máj. 13. 21:05
 7/10 anonim ***** válasza:

ötös vagyok


Nekem ugyan nem baj! Ha közzé sem teszed sehol, akkor nem árthatsz vele senki másnak, csak magadnak. Az se túl okos dolog, de másoknak ártani még rosszabb karma.


"Jobban mennek a mágikus gyakorlatok" -hát, inkább ne részletezd, mit értesz ez alatt.

2020. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7. Karma nem létezik, csak egy eszköz, hogy az embereket kordában tartsák és kimossák az agyukat. Karmával való fenyegetőzés... jah persze. Neked fogalmad sincs róla, hogy miről írok pontosan és nem tudod mire jók ezek a technikák. Minden egyes sorodon látszik, hogy csak kötekedni akarsz. De felőlem írhatsz amit akarsz, akkor sem lesz igazad, mert nem vagy tisztába semmivel, amit csinálok és elképzelésed sincs, csak vakon ítélkezel és osztod az észt, közben akkora tévedésben vagy, hogy még olvasni is szánalmas, amit írsz.
2020. máj. 14. 19:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Csak közlöm, nem csak rossz karma van! Valószínűleg nem tudod mit takar a szó. Nem tudom hallodat e már ,hogy Jó tett helyébe jót várj.


Karmával fenyegetőzni,= azt sem tudja mit jelent!(Mert már bosszulni akar ,de karma címszóval.)

Számodra nem létezik számomra igen, pont ez benne a szép, hogy nem miden ember hisz ugyanabban.

2020. máj. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezt a választ elfogadom. Mindenkinek megvan a joga, hogy abban higgyen amiben csak akar.
2020. máj. 14. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!