Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Honnan tudnék pentagram...

Honnan tudnék pentagram medált szerezni?

Figyelt kérdés

Hol a francban lehet venni,egy sima,mezei,nikkel,lefelé álló pentagram medált??? Ááá...neten sehol sem találok...és Kaposváron lakom,ahol szintén SEHOL nem lehet kapni...utazgatni meg nem fogok érte. Szóval valami ötlet?

(Én az enyémet "elhagytam",és sürgősen kéne egy másik...)


2010. júl. 31. 22:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

hiszel a szellemekben? védelemként?

vagy a mágiával kapcsolatban?

2010. aug. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%
Divatból hordja, aztán ezt a fejéhez vágták, úgyhogy sértetten azt mondta, jó oka van rá. Amikor megkérdezték, mi, nem tudott épkézláb hazugságot kitalálni, szóval még sértettebben azt mondta, ez olyan személyes, hogy csak rá tartozik. Huuu...
2010. aug. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
K*rvára semmi közöd hozzá,hogy miért.És nem értem,hogy miért kell mindenkibe mindenért belekötni..pff emberek...-.-"
2010. aug. 2. 23:33
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Bocs ,de az előttem szólok normálisan kérdeztek , tiszteld meg őket azzal hogy normálisan válaszolsz. Lehet semmi közük hozzá , de végül is nem mind1??? Úgyse tudjuk ki vagy , nem ismerünk nem is láttunk. A büdös életbe senki meg nem mondja rólad hogy ezt a kérdést te írtad. Ezért válaszolhatsz :)
2010. aug. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Internet, de nem hinném hogy arra való lenne.

A Pentagramot Pitagorasz használta először, számításokhoz....és nem a mágiára.

2010. aug. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
headbanger. nekem is onnan van. szép estét. s a beszólókat meg szard le, hülye hitetlen köcsögök... majd kinyílik a szemük...
2010. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes válasz.Nagyon szépen köszönöm,már meg is vettem. :D
2010. aug. 17. 19:21
 18/20 anonim ***** válasza:
Most találtam egyet a garázsban, gondoltam, odaadom ha erre jársz, vagy elküldöm postán, Pécsi vagyok. De ha már megvetted, akkor semmi...
2010. szept. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 David82 ***** válasza:
Az Eldorádóban is lehet venni. Többfajta is van, akár Salamonpecsétként is.
2014. febr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 jiiii válasza:
Végülis, sok helyen lehet kapni. A minap vadásztam le egyet én is. Am meg attól mert nem tudják, h miért kell vagy épp azt leugatnak, az csak azért lehet, mert ők is tisztában vannak vele, és nem csak a pentagram jelentésével, hanem a fordított kereszt ill a kecskefej jelentésével is. Aláírom sok zenekar használja, igen metál zenekarok, de az elvont jelentését véve, én is szeretem az ilyeneket. És nem csak azért mert nagyon nem hiszek se J.K.-ban se az "Isten"-ben.. Én magamban hiszek, az elveimben, tetteimben, és ezek a jeléképek nem a sátán imádatát jelképezik, hanem az ellenszegülést, csak átvezették státánimádaba, mert ő az aki olyan isten aki "Isten" ellen fordul. Szerintem mindenki az hisz és vall amit akar, és én ibnk a tényeknek hiszek mint egy könyvnek ;) Ugyhogy, ha már megvetted hord egészséggel, viszont, ha vki tud még hasonlókat az rám írhat, mert vevő vagyok rá: imi.nagy45@citromail.hu :DD
2014. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!