Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tapasztaltabb boszorkányt...

Tapasztaltabb boszorkányt keresnék valaki tud ebbe segíteni?

Figyelt kérdés

Olyan embert keresnék aki tudna tanítani a boszorkányságra, mágiát tanítana akár személyesen akár neten keresztül.

Tapasztaltabb boszorkányt keresek.

Sima boszorkányság, sátáni, wicca ezek érdekelnének, előre is köszönöm a segítséget.



#Boszorkanysag
2020. júl. 27. 17:55
 1/7 anonim válasza:
72%
Olvas! Ne csak neten, hanem könyveket. Na meg a sima boszorkányság, a sátánizmus meg a wicca igen eltérnek egymástól, de hát így jön rá az ember hogy mi a hozzá legillőbb út. A mágia vallástól független dolog, nem kell hozzá wiccának lenni, sőt még boszorkánynak sem.
2020. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Ezzel foglalkozom.

Nem hírdetem magam.

Önmagam céljából csinálom mert érdekel.

Sokat tanultam a 20 év alatt.

Inkább a fekete mágia érdekel és minden más okkult dolog ebben az irányban.

nehéz így írni hogy csak egy kérdést írtál ki.

Sokmindenre lehet használni ezt életmód változtatás szerelem sors segítés.

Mit szeretnél tudni vagy csinálni erre mit vagy hajlandó áldozni.

Sokszor nem is a pénz a fő kérdés én sokkal többet fizettem a tudásért ezért nem is szívesen adom tovább.

Ha érdekel írj.

2020. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Én ismerek egyet. 😀😀 Megadjam a számát?
2020. júl. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
megadjam az anyósom számát?:))))))))))))))))))))
2020. júl. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 zol56 ***** válasza:
50%

Ha tényleg segítséget kérsz!


Ne keresd. Ne tedd.


Ha hiszel benne , nincs fekete mágia. Van 'mágia' és a felhasználási módja dönti el minek nevezzük.

2020. júl. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Azt am vágod ha 1 nő annyit nyom mint 1 kacsa akkor boszorkány?
2020. aug. 7. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az Annwn nevű oldalat tudom ajánlani (ne csak a Mágia kategóriájú részét olvasd el az oldalnak, hanem az összeset), valamimt a társoldalait, amikre ugyaninnen tudsz eljutni. A Spiritsoferidu-Joyofsatan oldalakat altalánosan véve nagyívben kerüld el, viszont a Letölthető anyagok pontnál tölts le néhány anyagot, mert a meditációk jók benne (a baromságokat ignoráld). Ha nincs megfelelő felkészültséged, semmi sem fog működni. És, mielőtt bármibe is belekezdenél: informálódj! Ne csak egy oldalról. Ez hosszú idő, de ha nem érted meg több szempontból, hogy hogyan is működik ez, heteken belül lemorzsolódsz. Ha már kicsit tapasztaltabb vagy, kereshetsz egy neked megfelelő kovent.
2020. aug. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!