Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hol tudnék tarot kártyát...

Hol tudnék tarot kártyát vásárolni olcsón?

Figyelt kérdés
Neten 4000-nél kezdődnek. Ismerősöm pár éve egy kisvárosban vett. Mivel ott semmi extra üzlet, csak eurós meg kínai, tesco, penny..... Valahol mégis kapott. Ötlet?
2020. nov. 25. 09:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Online könyvesboltokban pl. Book24, Édesvíz. Rider tarot kb. 4eFt alatt volt.
2020. nov. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Konyvesbolt.hu 2886 Ft most a Rider tarot, és ez csak az első találat.
2020. nov. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor most akciós lehet. Korábban nem találtam ennyiért. Köszönöm!!!
2020. nov. 25. 11:30
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
mihez kell tarot kártya? megtartani vagy jósolni belőle? Én mindig játszottam a kártyákkal, sosem vettem komolyan a dolgot hogy jósolni az távol áll tőlem. játszani szívesen játszok vele
2020. nov. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Grimfox ***** válasza:
Libriben, és más nagy könyvesboltokban néha vannak tarot könyvek, amikhez lehet kapni paklit is. Általában ilyen fura paklik vannak hozzá, mint az egyiptomi, meg hasonló témájúak. Próbáld meg, hátha találsz Rider, vagy Marseille tarot paklival csomagolt könyvet. Ez a két pakli használható igazából, a többi szimbolikája nehezen, vagy egyáltalán nem érthető.
2020. nov. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tarottal mit lehet játszani?
2020. nov. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jósolni! A cigánykártyát jól ismerem, van egy örökölt paklim. Most kezdtem el tanulmányozni a tarot lapjait. Ehhez szeretnék egy olcsó fajtát. Lírát, Librit néztem. Jelenleg nincs. Mindenképp a hagyományos kell. Az oktató videóban is azzal dolgoznak. Igen, régen játékra is használták. Ezzel bújtatták az ősi tudást. Olvass utána! 😉
2020. nov. 25. 20:21
 8/12 Grimfox ***** válasza:

Akkor azt is tudod, hogy jóslásra éppen nem különösebben alkalmas. A tarot önismereti, és elemző kártya. Ha a jövőt próbálod olvasni belőle, ködös, és százértelmű válaszokat fogsz kapni.

Amennyire tudom, a cigánykártya egyértelmű, vagy legalább is egyértelműen a jövőre vonatkoztatható válaszokat ad. A tarot erre nem alkalmas.

2020. nov. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Elsősorban önfejlesztésre szeretném használni. Arra viszont kiváló, az oktató szerint is.
2020. nov. 25. 21:41
 10/12 Grimfox ***** válasza:

Igazából az a fő célja a tarotnak. Tudás, és felismerés, első sorban önmagaddal kapcsolatban.

Ha Budapesten élsz, vagy ahhoz elérhető közelségben, akkor a Váci úton van egy könyvesbolt. Elixír könyvesbolt a neve. Váci út 78. Veszprémben is van. Ott nem tudom a címet, de van honlapjuk. Meg webáruházuk is. Náluk érdemes érdeklődni, van e Rider tarotjuk, és ha nincs, tudnak e szerezni.

2020. nov. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!