Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Negyed cigányként lehetek...

Negyed cigányként lehetek Spirituális Sátánista ? Sátán nem fog el fogadni, ezért ?

Figyelt kérdés

Egy Spirituális Sátánista szerint, sose leszek képes teljesen úgy gondolkodni, mint egy fehér, előbb utóbb " előtör "

belőlem a vér. Én ezt butaságnak tartom. Szerintem ez a vér el enyésző, világ életemben Magyarnak tartottam magam, a Hazám a mindenem, és őszintén hiszek Sátánban. Spirituális Sátánistákat kérdezném, szerintetek lehetek Sátán valódi szolgája ? Lehetek Spirituális Sátánista ? Válaszokat előre is Köszönöm!



#fejlődés #sátán #Lucifer #Spirituális Sátániizmus #Magyar akarok lenni
2021. jan. 16. 14:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jah, és a bőröm színe fehér, az arcvonásaim teljes mértékig europidok.
2021. jan. 16. 14:32
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Most akkor cigány vagy zsidó vagy?
2021. jan. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

A másik, hogy sátánnak nincsenek szolgái.

A harmadik, hogy mi köze a hazádnak Sátánhoz?

2021. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igazad van, semmi köze Sátánnak hazámhoz. Negyedvér cigány vagyok, és gyűlölöm is. Magyarnak tartom magam. De nem tudom, leheetek e valódi Sátánista. Őszintén hiszek ebben az egészben, még ha kissé tanulatlan is vagyok jelenleg.
2021. jan. 16. 14:48
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sátán nem foglakozik a származással, úgyhogy nyugodt lehetsz.
2021. jan. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Grimfox ***** válasza:
65%

Mielőtt teljes hittel beleveted magad, előbb érdemes lenne alaposan utánaolvasni, hogy mi is az a sátán. Meg hogy ki is az.

Nem tudom, mennyire tudsz angolul. A sátán neve(mint angyal) Samael.

[link]

A lényeg fordítása kb ez: Samael egy arkangyal, a neve jelentése "Isten mérge". A talmudi, és talmudot követő hagyományban a szerepe vádló/rágalmazó(Ha-Satan), csábító, és pusztító(Mashhit).

Noha a keresztény hagyomány szerint gyakran azonosítják egy bukott angyallal, más források szerint nem tartozik a bukottak közé, és mindig is a mennyei seregek része maradt. Általában az iszonytató, és pusztító feladatokat ő hajtja végre az isten parancsára. Noha az ember számára ez ellenségesnek tűnik, maga Samael hűséges marad istenhez.

Izráel(a zsidók törzsei) fő ellensége, és a zsidó vallás szerint a kereszténység megtestesítője, emellett Róma védőangyala.

A kabbalában szintén fontos szerepet játszik, mint Yahweh egyik arkangyala, és isten pusztító erejének végrehajtója. Démonként igazán csak a 13. századtól kezdték el komolyabban emlegetni, főképp európai, keresztény befolyásra.

Levonható következtetések: A sátán egy titulus, nem egy név. Több angyallal is azonosították ezt a titulust, főképp a keresztények, de általában hibásan. A sátán nem bukott a többi angyallal, továbbra is az ember vádlójaként, és kísértőjeként szolgálja az ószövetségi istent.


A sátánról alkotott kép a zoroasztriánus világképpel való keveredésből fakad. Ott Angra Mainyu(Ahriman) testesíti meg mindazt, amivel jelenleg a sátánt azonosítják. Ahriman az isten(Ahura Mazda) ellensége, és poláris ellentéte. Ezeket a tulajdonságokat örökölte meg a modern sátánról alkotott kép. A sátánizmus alapötlete az, hogy a sátán fellázadt az isten ellen, elbukott, és kiűzetett a mennyből. Mivel ez a keresztény egyház szándékos ferdítése, ezért a sátánizmus egy duplán ferdített sátánképet követ.

2021. jan. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehetsz vazze. Marad a cigány mágia.
2021. jan. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Volt egy haverom aki foglalkozott ilyen dolgokkal,a Necronomicont olvasgatta,egyszer szellemet idézett,és ő anyai részről cigány,apai részről pedig arab származású volt.
2021. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Az ördög fekete. Tehát ha sötétbőrű cigány lennél az sem lenne baj.
2021. jan. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

bárki kezdhet spirituális dolgokkal foglalkozni.

de azt ajánlom h ne légy spirituális sátánista, mert az egy nagy hazúgság.

2021. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!