Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szivesen beszélgetnék egy...

Szivesen beszélgetnék egy boszorkánnyal. Írna nekem valaki?

Figyelt kérdés
Olyan boszorkányt keresek aki bölcs.

2021. febr. 2. 23:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Felém is jöhet egy üzenet!
2021. febr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
33%
Ha valóban boszorkány az édesanyád, akkor én is elkérném a telefonos elérhetőségét (mindenféle HÁTSÓ szándék nélkül).
2021. febr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Kettes,talán rossz napod volt és talán rossz helyre írtál. Remélem holnap szebb napod lesz.🙂
2021. febr. 2. 23:54
 4/23 A kérdező kommentje:
Secram nem tudok róla hogy anyám boszorkány lett volna. Ha élne akkor most vele beszélgetnék.🙂
2021. febr. 3. 00:04
 5/23 anonim ***** válasza:
36%
Ez jogos. :)
2021. febr. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
🙂🙂🙂
2021. febr. 3. 00:10
 7/23 anonim válasza:
5%

2#.vagyok.

Csak kis trollkodásnak szántam meg pici szarkazmus.

Emberek boszorkányok nem léteznek.

Se Isten se sem mi egyéb baromság.

Ha nem ezeken gondolkodnál "igazi" életed tudod fejleszteni.

Azt hiszed ki fizetsz egy nőt jósoljon jobb lesz?

Menjetek inkább pénz ügyi tanács adásra.

2021. febr. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
32%
Az való igaz, hogy az idődet a reális világba kellene fektetned.
2021. febr. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Az ember hite az maradjon meg a sajátjának. Az igaz ,,igazi,,élet az az amit elhiszek, és ha én pont most egy boszorkány gondolatmenetét vagy csak életét szeretném megismerni mert valami másra vágyom a mindennapok öblögetésében akkor az nekem miért ne lehetne az igazi? Teszek valamit azért hogy igazabb szebb legyen az életem. Nem jósoltatni szeretnék es semmilyen praktika nem érdekel. A trollkodás szót nem ismerem nem tudom mit jelent.🙂 A szarkazmus jobban tetszik és jobban értem is.🙂
2021. febr. 3. 00:20
 10/23 A kérdező kommentje:
Pont a realitás világából szeretnék kicsit kizökkeni. Ez miért lehet baj?🙂 Miért nem játszhat az ember egy picit az elméjével, miért nem kalandozhat valahol máshol ami nem reális? 🙂
2021. febr. 3. 00:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!