Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudnám a megérző...

Hogyan tudnám a megérző képességemet fejleszteni? Milyen módszerek vannak rá?

Figyelt kérdés
Mindig is akartam hogy legyen látó képességem de sokan azt mondják hogy erre születni kell de valahol azt hallottam hogy tanulni is lehet. Milyen módszerekkel lehet megtanulni? pl nekem azt mondták hogy a feleségem thaiföld környékéről fog jönni és 2 ember is azt mondta hogy ázsiai nőkkel ismerkedjek pedig nem beszéltek össze. A megérző képesség milyen módszerrel tanulható vagy fejleszthető?

2021. febr. 3. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Honnan jönnek az infók?

Ezek rád vonatkozó a "jövőre" vonatkozó tippek...honnan?

Gondolkozz el rajta, és próbálj kutatni ebben a témában.

Ha ez összeáll, akkor már tudod hogy mit kellene fejleszteni, és ennek milyen lehetőségei vannak.

2021. febr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
leraksz laponként egymás mellé egy pakli magyar kártyát hátlappal felfelé és megpróbálod kiválasztani a piros hetest
2021. febr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Nekem jól megy. Ha bemegyek valaki után a tesco wc-be, általában megérzem, hogy mit csinált ott.
2021. febr. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Grimfox ***** válasza:
100%
A megérzés, és a látás két külön képesség, bár közös tőről fakadnak. A megérzést az elmélkedő meditáció stabilan fejleszti. Először csak meditáció alatt, aztán idővel éber állapotban is. A látó képességet jobb nem fejleszteni, és jobb, ha az ember nem születik vele. Ha a megérzések elég erősek, egyfajta előrelátás születik belőlük, és a jelen érzékelése is fejlődik, de nem fogsz tőle ténylegesen a szemeiddel látni dolgokat. Tudni fogsz dolgokat, vagy minimum sejteni. A sejtéseket pedig meditációval lehet kristályosítani.
2021. febr. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!