Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Más is észrevette ezt Orbán...

Más is észrevette ezt Orbán Viktoron?

Figyelt kérdés
A Miniszterelnök Úr homlokráncai egy világosan kivehető főnix madarat mintáznak, ez egy túlvilági jel lehet, hogy ő a kiválasztott aki a hamvaiból újra felemeli Magyarországot?

2021. febr. 7. 12:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
58%

A kérdező itt lelkesedik a vezér-ürüért, ti meg nem érzitek ennek a súlyát?!

Ez a kérdező-szopóka a jövő héten már stigmákat fog látni a Törpincsen...:)

2021. febr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
38%

Részemről nem zárnàm ki, hogy Misi miniszterelnök a megváltó, biztos nem véletlenül térdel előtte az egyház.

Csináljuk végig vele a keresztrefeszítős cuccot, meg minden, azt nézzük meg három nap múlva....hátha..

2021. febr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

a 4-es Orbángyűlölőnek:


Az Ázsiából Európába tartó teherforgalomból tranzitországként hazánk is

profitál, így a Budapest Belgrád projecttel a régió logisztikai központjává fog válni.


Paks: a mostani erőmű élettartama 2032 és 2037 közt lejár. Brüsszel is kivizsgálta és megerősítette:

Paks2 építésére hazánknak szüksége van, a blokkok visszahozzák a befektetett pénzt és profitot is termelnek.

Az áram így megfizethető marad a lakosságnak és a külföldről importált áram aránya sem nő.

Az új paksi blokkok az elérhető legbiztonságosabb, ún. 3+ generációs technológiát képviselik éppolyan jók mint a nyugatiak.


Az államadósság statisztikáját jelentősen torzítja a koronavírus járvány miatti rengeteg kiadás és a

nemzetközi gazdasági helyzet. Magyarországon csökkenhet az egyik leggyorsabb ütemben a bruttó hazai termék (GDP) arányos

államadósság a kelet-közép-európai régióban a válság elvonulta után - ezt a független Moody's állapította megaz elemzéséből.


Stadion: a túl sok stadion építéssel én sem értek egyet, de a fontosabb stadionokat gondolom azért

újították fel, hogy rendezhessünk színvonalas bajnokságokat, koncerteket, a turizmusból sok bevétel van olyankor.


Szerintem a jobboldal nagyon nagyon sokmindent tett ezért az országért a 3 ciklus alatt,

nem értem miért gyűlölöd ennyire Orbánt. Nézzél meg pár Dopeman videot a youtube-on, ő baloldali de megmondja a frankót.

2021. febr. 7. 17:09
 14/21 anonim ***** válasza:
82%

Felmondtad a leckét, még ha hülyeség is az egész; megdolgoztál a mai júdás-pénzedért!

"így a Budapest Belgrád projecttel a régió logisztikai központjává fog válni." Bizony: aztán Belgrádig hogy jut el Sanghajból a cucc?

Marhaság az egész, nem mérvadó a megtérülése!

Ugyanúgy mint Paks-2-nek!

2021. febr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
90%
A kérdező vagy maga Viktor vagy a lánya Récsel...más tuti nem lehet ilyen ekvakultan hülye 🤔
2021. febr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
88%
Én egyhatalmas hím nemi szervet vélek felfedezni a Viktor fején.
2021. febr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
87%
15. De sajnos vannak ilyen elvakult, agymosott nagyon primitív emberek.
2021. febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Orbángyűlölők: olvassatok utána ne fröcsögjetek, érvekkel cáfoljátok, az hogy a kinézetébe köttök bele mutatja világosan, hogy mást nem tudtok felhozni. Ha utána olvastál volna tudnád hogy a kínai cuccnak a Görög kikötőkből nyugat-Európába való eljuttatásának egyik részprojectje a Budapest Belgrád vasút project. Nem leckét mondtam fel csak adatokat amit kis utánajárással ti is megtalálhattok. Nézzetek Dopemant a youtube-on, én neki köszönhetem hogy mostmár reálisan látom a dolgokat. De szerintem nem is akarsz belegondolni a dolgokba, pl hogy Paks 2 -re szükség van, akármelyik oldal is lesz hatalmon. Próbálj független szemmel ránézni a dolgokra.
2021. febr. 7. 19:00
 19/21 anonim ***** válasza:
80%

Ez most tényleg mi?

A retardált Dopeman összeállt a doktor miniszterelnökkel, és itt reklámoznak?!?

Milyen mély a nyúl ürege???

2021. febr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
71%

" Ha utána olvastál volna tudnád hogy..."

Azt írja az újság... Te meg nyeled, mint kacsa a nokedlit!!!

Manapság újságcikket forrásnak megjelölni több mint égő!

Ez a Dopeman meg megmondja a valódit!...

Az, olyan!...

Ért is hozzá, meg hiteles is!

Vagy nem.

2021. febr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!