Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tegnap sikerült Belial-al a...

Tegnap sikerült Belial-al a kontaktust felvenni(pecséttel). Kinek mi a tapasztalata hosszútávon? Rendkívül színes, az időt megzavarta nem csak számomra, munka közben megmutatta, hogyan kápráztat másokat. 5 óra alatt kb. 20 órát voltam vele.

Figyelt kérdés
Kérem olyan írjon aki théta állapotot, transzt pikkpakk el tudja érni. (2-3 perc alatt)

2021. márc. 16. 17:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Örülnék, ha akár privátban leírnád a démonidézés menetét. Nagyon érdekel.
2021. márc. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
Troll.
2021. márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%

Én kötöttem szerződést démonnal.Pár évig olvasgattam mit hogy kellene csinálni, majd eljött a napja, csillagállás, holdállás is jó volt.

megcsináltam a rituálét, megkaptam amit akartam.

De emlékszem, többször kaptam már figyelmeztetést, hogy lassan lejár az időm.

2021. márc. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kérdés nem trollkodás, igazi tapasztalat, de kinézetét nem láttam, csak körbevett. Tudatalatti játéka, ami másokra is hatott.

Mi esetünkben korlátlan idő van, de neki is vannak kívánságai, közös célok is.

2021. márc. 16. 20:00
 5/15 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy nem idézted meg Beliált.

Szerintem ugyan semmit nem idéztél meg, de ha netán tévedek akkor is biztos vagyok benne, hogy nem Beliál volt az. Maximum egy alsóbb rendű démont idézhettél meg aki azt hazudta neked, hogy ő Beliál.

De élek a gyanúval, hogy trollkérdés.

2021. márc. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Gyanúval, egészséges racionalitást én is szeretem. Mivel első sorban asztrális lény, folyamatosan keveredett a kettő. Elméletileg kezdetben csak asztrális síkon(képzelgéstől más) kellene működnie. Lehetséges, hogy nem ő volt és azért is tettem fel a kérdést. Előtte is volt olyan, hogy elbambult transzban átváltozott valakinek az arca, először hófehérré, majd izomzatát ereit látni. Tehát nem klasszikus fekszem az ágyban elhagyva a testet. Vagy csak minimálisan "éber" állapotban. Csak amit mutatott, azzal kapcsolatban válszolt.
2021. márc. 17. 09:15
 7/15 A kérdező kommentje:
Szóval hasonló a skizóhoz, megtanulják (már amelyik mi a káprázat), viszont ők nem tudják kikapcsolni ezt, illetve nem hat a valós környezetükre. Csináltam hangfelvételt, képeket. Hogy utólag is lássam, hogy környezetre is hatással volt, nem csak valami pszicho-drog valami volt. Környezetemben lévők este tíz körül 17 nek gondolták az időt. Rááaludtak, másnap csak elkönyvelve lett, hogy elszaladt az idő. Mennyi az esélye ennek?
2021. márc. 17. 10:13
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha van hang és képanyagod, el tudod küldeni?
2021. márc. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jaja, a képekre én is kiváncsi vagyok. Rakd fel a kepkezelo.com-ra, majd ide linkeld be.
2021. márc. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A hangfelvétel lényegtelen, csak azt igazolja, hogy valahogy sok ember elvesztette az időérzékét, illetve nem voltam be LSD-zve munkaidőben, vagy hasonló...A legjobb képen, meg én is rajta vagyok, az új Exercise book Feri lenni?..., az arcom előtt kékes zöld folyadékszerű "boborékok" vannak. Mai digitális világban nem tudom mennyire lehet bizonyítani, hogy nem hologramos diszkólámpa vagy belenyúltak a képbe vagy sem, plusz a fotón különböző területen elkülönülnek a színek határvonalai. Nincs csillár kép világos, 3x100 wattos viágítás mellett.
2021. márc. 17. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!