Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Profi szerelmi kötéssel...

Profi szerelmi kötéssel foglalkozó szakembert keresek, aki munkáira garanciát vállal, és kötései valóban működnek! Ismertek ilyeneket? Priviben is irhattok! Hitetlenek kiméljenek!

Figyelt kérdés
2021. ápr. 26. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

OHOHOHOH xD

Én itt vagyok

2021. ápr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Továbbra sem értem, miért akarod megerőszakolni a leendő párod?
2021. ápr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Pénzt nem kérnék el érte, viszont fájdalmas egy ilyen kötés. Legalábbis nem kellemes, annak aki elvégzi. Idegeneknek nem csinálnék de aki tényleg ért hozzá azok sem.


Ha valaki pénzt kér érte az nem fura, hogy az embereket tudja irányitani de mégse gazdag?

2021. ápr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Garancia..... ROTFLMAO


Én sem értem, miért akarsz valakit magadhoz láncolni, akinek esze ágában sincs veled foglalkozni....???

2021. ápr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem válik be, akkor hogyan érvényesítes a garanciát? Békéltető testülethez mész?
2021. ápr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

"Ha nem válik be, akkor hogyan érvényesítes a garanciát? Békéltető testülethez mész?"


Hát elmegy a Mágiaügyi minisztériumba reklamálni...

2021. ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Ott a nevében hogy szerelmi kötés, a másik fél is szerelmes lesz. Szóval nincs benne semmilyen erőszak. Ostobaságokat beszéltek. Én amúgy kipróbáltam nagyjából 10 éve, saját magam, teliholdkor mormoltam az igét és vörös szalaggal körbefont papírt égettem el, és bevált. De nem volt tartós, csak hónapokig tartott a dolog. 😕
2021. ápr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

#7


Ez kb olyan mintha le itatnék egy nőt vagy adnék neki valami kéj fokozót majd megbaxnám. Attól hogy nem ellenkezne/kívánná még normál esetben nem tetszene neki a dolog.


Ennek semmi értelme. Lehet hogy "szeretne" de az akkor sem ő lenne teljesen már

2021. ápr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Amerikában egy ilyenért - mikor vágyfokozót itattak a nővel, és utána csábították el - a bíróság elég szép kártérítést ítélt meg.

Ez pont olyan, mint ha leitatnád, vagy bedrogoznád, és utána hágnád meg. Ez is erőszak, a törvény szerint is.

2021. ápr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

"Ott a nevében hogy szerelmi kötés, a másik fél is szerelmes lesz"


De nem önszántából! Ez benne az "erőszak".

Jó, nyilván kamu az egész dolog, de ha létezne, akkor erőszaknak minősülne. Nem beszélve arról, hogy önzőség, na meg szánalmas is.

2021. ápr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!