Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Le lehet valaki annyira...

Le lehet valaki annyira védve, hogy bizonyos XXX-es képzelgéseidre is megtaláljanak bizonyos "entitások"?

Figyelt kérdés
Sose volt ilyen, mostanáig, vagy csak véletlen egybeesés, nem tudom van e neve, nem hiszek ilyen ezo dolgokba, de ami kishíján kinyírt jobb utánanézni, vagy próbáljam ki megint ezt? Vagy bele is dögölhetek ha tényleg van valami?
2021. máj. 22. 13:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%
Attól félsz, hogy szexuális fantáziád miatt megtalálnak bizonyos entitások? Vagy nem nagyon értem, ugyanis nem igazán vagy erős fogalmazás terén.
2021. máj. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
26%

Nem értem első, érthetően van írva, nem tudom, valami szépirodalmi művet vársz? Ez nem az az oldal.


Nem tudom, erre én is kíváncsi lennék.

2021. máj. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
58%
Én se sokat értek a megfogalmazásból, de a lényeget írom. Szerintem is vannak mindenféle entitások, én is tspasztaltam pár fura dolgot életem folyamán, de ha nem foglalkozol vele nem fogsz beleőrülni. Ártani nem tudnak neked ha akarnak se, nagyvonalúan legyints és hagyd a p.....ba, nem lehet félelemben élni.
2021. máj. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
41%

2, nagyjából érthető a kérdés. Nem szépirodalmi megfogalmazást várok, de mondjuk olyan középszintűt.

Ha érted, kérlek fordítsd le nekünk, én sajnos nem értek az alacsony iq-jú emberekhez :(

2021. máj. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
42%
Nemtudom mi ez a lenézés, valaki feltesz egy kérdést és alacsony az IQ-ja? Tehát ha valamit nem értesz akkor nem az a probléma, hogy nem érted, hanem a másik hülye? Bocsánat de nem írok ezzel kapcsolatban semmit, mert ha a fogalmazása nem lesz számodra megfelelő egyből alacsony lesz az IQ-m, ha ilyen okos vagy fejtsd meg szépen.
2021. máj. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
83%
5, nem, maga a kérdés is bugyuta, nemcsak a megfogalmazás :D
2021. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
78%

"de ami kishíján kinyírt jobb utánanézni, vagy próbáljam ki megint ezt? "

Mi az az "ezt"? Mit akarsz kipróbálni megint?

2021. máj. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Hogyha ugyan ezzel a személlyel fantáziálnék megtörténne-e ugyan ez a jelenség, vagy lehet belőle komolyabb gond?
2021. máj. 22. 16:24
 9/29 anonim ***** válasza:
88%
Attól félsz, hogy szexuális fantáziád miatt megtalálnak bizonyos entitások?
2021. máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%
Vagy csak ha bizonyos személlyel fantáziálsz?
2021. máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!