Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tudnatok segiteni , hogy...

Tudnatok segiteni , hogy tobbet megtudjak a magiarol?

Figyelt kérdés
milyen magia letezik? hany fajta van? milyen eszkozok szuksegesek? ha valaki magiat hasznal mire lehet kepes? letezik e olyan mint a filmekben , hogy felaldoznak valakit stb. Roviden szeretnek mindent megtudni a magiarol, az okkultizmusrol es mindenrol ami ide tartozik.

2021. aug. 7. 17:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát én tényleg úgy értesültem, hogy érdemes legalább egyszer elolvasni azoknak akiket érdekel valamilyen formában a mágia.
2021. aug. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Csak hogy tisztázzuk. Egy kis idézet a Malleus Maleficarum című könyvből:


„Előbb élnék együtt egy oroszlánnal és egy sárkánnyal, mint megosszam az otthonomat egy gonosz nővel.” „Mindenhol gonoszság van, de egy nőben van a legtöbb.” „Ha egy nő a maga módján gondolkodik, akkor gonoszságokon jár az esze.” (Dworkin, 1976:17) „Minden boszorkányság a test vágyaiból ered, amely a nőben gyökerezik.” (Daly, 1978:116) „A bábák követik el a legnagyobb bűnt a katolikus hit ellen.” (Dworkin, 1978:140)

És az egész könyv, végig ezt taglalja.


Akkor miért is lenne ez alapmű a mágia témájában? Ezt az olvassa el aki szeretne "borzongani" az emberi hülyeségen.

2021. aug. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12

Mondom, hogy csak értesültem róla. Magam még nem olvastam, mert amit találtam az több száz oldalas angol volt és azért angolul nem szívesen olvasok 3-400 oldalas műveket. (főleg mert majdnem a felét ki kéne szótáraznom)

2021. aug. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!