Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha megszakítottam a kapcsolato...

Ha megszakítottam a kapcsolatot azzal az illetővel aki a lehetséges jelöltek között volt aki el átkozott engem és pár nap múlva újra normális lett az életem hónapok után, akkor az az illető átkozott el akivel megszakítottam a kapcsolatot?!

Figyelt kérdés

Szóval dióhéjban annyi a sztori hogy kb.: több mint fél éve balszerencsés vagyok mindenben, nem szeretném részletezni az elmúlt kb.: fél év életem legrosszabb hónapjai voltak. Mondták is, én is gondolkodtam rá hogy valaki elátkozott vagy ilyesmi.

Időrendbe tettem kiket ismertem meg akkoriban amikor ez a borzasztó balszerencse sorozat elkezdődött.

2-3 ember volt, akiket akkor ismertem meg. 2 emberre tippetem aki rosszat kívánhat nekem, vagy ilyesmi. Az egyikkel már 3-4 hónapja megszakítottam a kapcsolatot, nem kommunikálok vele egyáltalán mert kiderült hogy egy végtelenül gonosz, szélhámos számító ember. No kontakt.

Aztán a másik, pedig egy végtelenül kedves, jólelkű, aranyos, segítőkész, normális embernek tűnik. Namost, mivel a balszerencse sorozat azóta sem ért véget mióta az elsővel megszakítottam a kapcsolatot, így hát kizárásos alapon az utóbb említett emberrel is megszakítottam a kapcsolatot, nő kontakt 3 napja.

Hihetetlen ami történt! Ma hatalmas változás történt, a vállalkozásom végre jó irányba elindult, több ügyfelem volt ma mint az elmúlt 3 hétben összesen! Stb... Stb...


Most akkor tényleg lehet hogy pont az a kedves ember gonoszkodik ellenem valami átokkal, akivel megszakítottam a kapcsolatot? Nagyon meglepődtem rajta...


Ahogy megszakadt a kommunikáció köztünk, az életem kezd normális kerékvágásba kerülni végre...


Köszönöm a véleményed előre is



2021. aug. 20. 23:39
 1/4 A kérdező kommentje:
No* kontakt 3 napja.
2021. aug. 20. 23:42
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Szerencsétlen, szerintem jobban járt, hogy megszakítottad vele a kapcsolatot.
2021. aug. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez nem vicc, hihetetlenül hangzik de igaz amit leírtam.


Aki pedig nem hisz az ezotériában, !!! mellőze a válaszadást !!! Továbbá ha unatkozol, ne írj ide nem illő választ.

2021. aug. 21. 00:24
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Aki pedig igazát felkiáltójelekkel bizonyítja, eleve téved.
2021. aug. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!