Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Teliholdkor milyen mágiát...

Teliholdkor milyen mágiát lehet elvégezni?

Figyelt kérdés
Még kezdő vagyok, ezért nem túl bonyolultat szeretnék. (a csillagjegyem halak és ehez kapcsolódó is lehet)

2021. szept. 12. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Ki kell menni az udvarra úgy, hogy lásd a holdat, meztelenre kell vetkőzni és kiabálni, hogy hülye vagyok.
2021. szept. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Grimfox ***** válasza:
79%

A szertartást igazítjuk az időponthoz, nem az időpont miatt végzünk szertartást. Ha tudod mit akarsz csinálni, és akarsz valamit csinálni, akkor keresel neki időpontot. Csak azért nem végzel mágikus szertartást, mert ismersz egy időpontot, amit felhasználnak mágikus szertartásokhoz.

A telihold szimbolikája: fény a sötétségben, tükör, női princípium, víz, a szellem tudattalan régiói, titkok, misztériumok. Ha megérted a szimbolikáját, és hogy miért ez a szimbolikája, akkor tudni fogod, hogy mire használható.

A halak uralkodója a hagyományosan a Jupiter, az új asztrológiában a Neptunusz. A Hold a rákot uralja.

2021. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem mond teljesen igazat az első, mert csillámporral is be kell szórnod magad.
2021. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

Menj bele egy nagyobb vízbe, tóba, folyóba vagy ami éppen közel van hozzád, ha nincs akkor a fürdőkádba, de csak ha van ablak ahol be tud sütni a hold!

A vízben állj oda ahol a hold sugara rád ér, ha a kádban fürdesz nézz ki a holdra! Csukd be a szemed és gondolj arra nagyon erősen hogy sellő szeretnél lenni. Én így lettem sellő.

2021. szept. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2-es köszi! Honnan tudtad, hogy rák az aszcendensem?

1-es és 3-as ahhoz még egy csillámpónit is kell szerezni, majd belehemperegni a tejútrendszerbe. Szerintetek kinek van szüksége ilyen hülye információra?

2021. szept. 12. 20:46
 6/8 Grimfox ***** válasza:
100%

Nem tudtam. A halakhoz illőként akartad használni a Holdat. De a Hold nem a halakat uralja. Az asztrológiai rituálék elég bonyolultak. Kezdőként, vagy az asztrológia ismerete nélkül nem érdemes asztrológiai alapú mágikus rituálékba fogni. Csak hogy érzékeltessem-a rák havának teliholdja alkalmas a leginkább, hogy a rák, és a Hold kapcsolatát kihasználd, de a többi bolygó nem lehet akadályozó, vagy ártalmas irányba módosító helyen, és az órát, és a percet is ki kell számolnod, hogy a Hold az állócsillagokkal se álljon ártalmas szögben. A Hold ugyanis gyorsan mozog. Ha minden bolygó jó, vagy semleges helyen van is, a Hold mozog, és olyan időpontba léphet, ami már rosszat tesz a rituálédnak.

Szóval jobb elkerülni az asztrológiai műveleteket.

2021. szept. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiváló időpont, ha régóta keresed egy kérdésre a választ. Én egy levelet vártam(személyeset), de nem tudtam, hogy az illető mit válaszol a levelemre, és a kártyák megmutatták a telihold fényénél, hogy a levél szerelmes lesz, és így is történt.
2021. szept. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle pozitív mágikus munkát. Főként a vággyal és beteljesüléssel kapcsolatost. De lehet egyszerű rituálét végezni a Hold tiszteletére (persze ez inkább azoknak való akik animista hitűek, boszorkányok).
2021. szept. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!