Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Csináltattatok már fekete...

Csináltattatok már fekete esküvőt? Ha igen inkább sikeres, mint sikertelen? Mik a tünetek? Mi a hátránya? Mennyi idő, amire hat ? Valaki azt mondja minimum 6 hónap.

Figyelt kérdés

1. Ha igen inkább sikeres, mint sikertelen?

2. Mik a tünetek?

3. Mi a hátránya?

4. Mennyi idő, amire hat ?

Valaki azt mondja minimum 6 hónap.



2021. szept. 24. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
31%

Baj van veled,ugye?

Komolyak a problémák, vagy megtudják oldani járóbeteg kezelésen is?

2021. szept. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Sikeresnek sikeres volt, de a fekete mágia mindig megkéri az árát. Három éve ismertük egymást, de sohasem történt semmi köztünk sajnos. Majd egymásba szerettünk, három boldog év után összeházasodtunk. Lett egy gyönyörű gyermekünk, aki három évesen itt hagyott minket, elragadta a leukémia. Ennek tavalyelőtt volt 9 éve, semmi sem volt már ugyanolyan, holott mindketten továbbra is szerettük egymást. De minden kiüresedett, inkább csak bámultuk egymást évekig, mindeközben éreztük, hogy parázslik bennünk a szerelem egymás iránt, de a fájdalom sajnos békjót kötött ránk. Majd tavalyelőtt Ő is elment, azóta sem tudta feldolgozni a történteket. Én azóta is egyedül vagyok, soha nem fog más kelleni, még mindig őt szeretem és ez így is fog maradni halálomig. Ez volt az ára, jól gondold meg, mielőtt fekete mágiházo nyúlsz.


Rea

2021. szept. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

# 2. Fogadd őszinte részvétemet. Nagyon szomorú a történeted, úgy ahogy van. Gondolom, mennyire bánsz mindent.

Erre mondják, hogy a bűn büntetése talán...

2021. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!