Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Magamhoz kössem vagy megátkozzam?

Magamhoz kössem vagy megátkozzam?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiatal lány (idősebb vagyok 10 évvel) , akivel egészen jól alakult a kapcsolatom, később azonban hazudott nekem és átvert. Minden ok nélkül a semmiből.

Erre válaszolni fogok, vagy úgy hogy magamhoz kötöm vagy minden kapcsolatát megmérgezem.

Mármint minden emberi kapcsolatát, hogy végül csak nálam érezze magát jól.

Melyik volna kevésbé ártalmas rá nézve?



2021. nov. 25. 12:14
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
72%
A pokolban fogsz égni varázslásért. :)
2021. nov. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Grimfox ***** válasza:
93%
Mindkettő egyformán ártalmas. Ha magadhoz kötöd, akkor lassan őrlöd fel, amíg kiégett, és teljesen negatív személlyé válik, ha megmérgezed az emberi kapcsolatait, akkor pedig gyorsan. Egyik esetben sem fogja magát jól érezni melletted, és te sem mellette. Ha hajlamos a hazugságra, ez után is az lesz. Nem lesz boldog melletted, ezért továbbra is hazudni fog, félrelép, próbál majd szabadulni tőled, még ha nem is tud. Minél tovább marad ebben az állapotban, annál nagyobb kárt szenved, és annál nagyobb kárt okoz neked is. Arról nem is beszélve, hogy mindkét lehetőség hasonló elven működik, ezért nem csak a megkötöttre, hanem a megkötőre is hatással van. Akár kötöd, akár az említett átkot alkalmazod rajta, az ugyanúgy fog hatni rád is. (ez a kötés hatásmechanizmusából fakad, a fent említett esetekben nem lehetséges elkerülni)
2021. nov. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
86%
Átkozd meg, és kösd magadhoz. Akkor legalább a te életed is el lesz cseszve 😂
2021. nov. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Tudi333 ***** válasza:
85%
Ja! Kombóba csináld!!! :)
2021. nov. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
68%
🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ez ku*va jó
2021. nov. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
85%
Elhiszem hogy képes lennél rá,elvégre már a saját elmédet is alaposan megmérgezted.
2021. nov. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
81%
3/. Én is azt akartam irni. XDD
2021. nov. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
87%
Off: nem tudom most akkor eldönteni, hogy ezek létező dolgok-e egyáltalán. Az emberek egy része szerint nem létezik, a másik fele szerint meg elcseszi az életeket.
2021. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
93%
8. Létezik.
2021. nov. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
88%

Értem, köszönöm a választ 9-es.

Egyáltalán a másik fél fogja-e tudni, hogy meg van kötve? Hogy tud védekezni ellene? Természetellenes vonzódást fog érezni a másik iránt?

2021. nov. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!