Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ferenc Pápa bejelentette a...

Ferenc Pápa bejelentette a világvégét? Ez igaz lehet?

Figyelt kérdés

Terjed a közösségi médfiába a Pápa új kinyilatkoztatása. Tudjuk hogy a Pápa jövendölések szerint ez az utolsó pápa utána már eljő Krisztus és világvége lesz. Lehet hogy igazak a Nostredamusi jövendölések hiszen most bejelentette maga a Pápa a világvégét


Az egész emberiséghez szóló figyelmeztetést tett közzé. Nagyon nagy a baj a világban…!


"Ferenc: Baj van: gyarmatosítás folyik, ezt maga Ferenc pápa mondta kim, felszólalva az eltörlés kultúra ellen.


Egyúttal egy olyna globális kataklizmát vizionált, amit talán meg sem fogunk tudni akadályozni, és az emberiség végét is jelentheti."


[link]



2022. jan. 16. 15:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
49%

10-es!

na megjött a jehova testvér.

Már csak te hiányoztál.

2022. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%

#10

Nem mindenki hívő vagy kíváncsi a bibliára

2022. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
69%
Bocsi de a cancel culture teljesen mást jelent kérdező, ilyenekkel miért kell kavarni?
2022. jan. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja amúgy egyet értek 12-essel. 13-as vagyok. Én sem vagyok hívő, és nem érdekel a Biblia. Ateista vagyok.
2022. jan. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Kétlem hogy hamarabb lesz világvége, mint hogy a föld mint égitest megsemmisülne.
2022. jan. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

4-es ez baromság a világ megküzdött egy vírussal,míg te csöcsöltél, addig tudósok analizálták a vírust, mint ahogy a történelemben volt több nehéz súlyú vírus is ami ugyanúgy világméretű pusztítást okozott. Csak akkor nem a háttérhatalomnak titulálták hanem az Isten haragjának egy természetben előforduló mikrobiológiai jelenség, ami se nem élő, se nem halott, köztes állapotban lévő gazdatesten kívül ezt nevezik vírusnak.


A világ óriási, és míg bizonyos mikrobák egy helyen ugyanúgy az ökoszisztéma részei,addig más helyen ártalmasak tudnak lenni. Pl. mély óceánokban is vannak vírusok, amik a bontási folyamatokban vesznek részt, de másutt már sanszos, hogy megbetegedést okoznának.


Mint ahogy vannak olyan rovar fajok is, amikre azt mondanátok, hogy ez csak a démon műve lehet és a háttérhatalom műve és milyen gonosz az egész rovar, addig a valóságban egy ártalmatlan hasznos rovar, ami ráadásul védett is.


Az is szomorú amit az EU-ról és Amerikáról mondott a pápa, hogy rossz irány. Mondták már az EU-ra is vallási képviselők, hogy démoni. Közbe meg ha nem lenne az EU ezerszerte nehezebb lenne, és EU-s pályázatok nélkül több szakma területén visszafejlődés lenne. A haszonállatok sorsára vonatkozóan is kedvező állatvédelmi törvényeket szabtak anno meg, mezőgazdaság területén is. Voltál már Hollandiába? Gyönyörű tisztaság volt amikor én voltam ott, rengeteg virág, és már akkor voltak megújuló energiák mikor én még gyerek voltam, akkor láttam ott először szélerőművet. Pedig nem most voltam gyerek.


De folytassuk. Nem tudnál átmenni személyigazolvánnyal Bécsbe vagy közeli országokba olcsóbban megvenni ezt azt, vagy a nyaralásodhoz is komoly feltételek kellenének bizonyos országokba. Nem tudnának dolgozni sem olyan egyszerűen bejárva szomszéd országokban, ha nem lenne az EU.


Rossz irány a nyugat? Miért? Mert fejlettebbek mint mi?


Ráadásul még képzeletben idő utazol is a 6. fázis összeesküvés elméleteddel, az elkobzásról amit írtál.


Ja és összemosod a Kínai diktatúrát is.



EU-s pályázatok nélkül több mindent meg se tudtak volna valósítani anno.

2022. ápr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

* míg te csücsültél


Elírtam :D bocsi

2022. ápr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
46%

"eltörlés kultúra"

Nem hogy a pápa, de szerintem te sem tudod mit jelent ez kedves kérdező.


Plusz a keresztények megérdelmelnék a kancellálást :3

Change my mind.

2022. júl. 26. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 NTBS ***** válasza:
Nem.
2022. júl. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!