Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Érdemes vudu mágiát tanulni?

Érdemes vudu mágiát tanulni?

Figyelt kérdés

2022. jan. 24. 22:57
 1/10 Grimfox ***** válasza:
78%
A voodoo mágia a voodoo vallás része, a voodoo papok gyakorolják. Hitelesen nem tudod megtanulni, maximum ha áttérsz arra a vallásra, és a megfelelő személyektől tanulsz(Amerikában, vagy a Kari-térségben találsz ilyeneket). Hogy megéri e, más kérdés. Különböző szellemekkel, démonokkal, kisebb-nagyobb istenekkel dolgoznak, és állatokat, meg ételt, alkoholt áldoznak a rituálékon. A voodoo hívő közösségen belül van hatása ezeknek a szertartásoknak, a közösségen kívül, például itt Magyarországon alig, vagy semmi hatást nem tudsz vele elérni.
2022. jan. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Én már éreztem, hogy galacsinként rám gondolva tűvel szurkolnak! Mások igen! De van ilyen! Akkor mért ne fogadtatás el az elméletet, hogy vannak mitikus lények! Nem jó dolog mert sok visszaütője lesz! Olyanok amikre aztán nem mondanám meg szívesen a választ!
2022. jan. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
New Orleans féle Voodoo-hoz nem kell semmilyen vallás/társaság tagjának lenni. A loák archetípusokat képviselnek, a helyi viszonyokhoz igazodik a megjelenésük, Magyarországon ugyanúgy jelen vannak. Teljesen mindegy a faji hovatartozásod, vallásod stb.. Gyakorold nyugodtan.
2022. jan. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem tanulni, meg fejlődni sokkal érdemesebb. akkor talán nem hülyeségekkel foglalkozol.
2022. jan. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. jan. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A tanulás és fejlődés nem zárja ki a mágia iránti érdeklődést, Nem vagy-vagy szituáció.
2022. jan. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
szerintem de
2022. jan. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Basshunter5000 válasza:
Nem. Ne a démonokhoz közeledj, hanem a megváltódhoz!
2022. jan. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Voodoonak köze nincs a démonokhoz.
2022. jan. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írja, maga a voodoo egy vallás, aminek van egy sajátos népi mágiája, mint ahogy minden népnek van/volt (ez alól a magyarok sem kivételek). Mindenesetre ha érdekel, akkor foglalkozz vele nyugodtan.
2022. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!