Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Halálos átkot rakattam valakir...

Halálos átkot rakattam valakire, úgy hiszem megvolt az okom, sok előzmény és nagyon hosszú történet. Egy mágus végezte el. A kérdés (hozzáértők számára) mennyi idő amíg beteljesül a fizikai világban?

Figyelt kérdés
Felesleges leírni a karma törvényét, hogy visszakapom stb. Tudom mit miért csinálok, változtatni nem tudtok rajta. Ui.: Három hónapja történt a woodoo-s szertartás

2022. márc. 4. 16:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem magad végezték el a piszkos munkát?


Az idő relatív ebben, a halál számomra megint afféle fogalom amit a változásra használunk.


Ha komoly akkor már kellenének jelek arra hogy működik, de te nem tudod hogy kire kiróttad az ítéletet mennyire erős. Így esélyes hogy rá K hatása sem lesz de te vissza kapod hiszen a tiéd a forrás...

2022. márc. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem reagálsz kérdező? meghaltál?
2022. márc. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Koltt09 ***** válasza:
100%
Majd irj ha hatott
2022. márc. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy ez egy vicc, hogy a kérdező "halálos átkot" tesz valakire és még további segítséget kér az oldalon, és az oké, egy percig nem gondolta senki hogy nincs helye az oldalon ilyen tartalomnak (nem ebben a kategóriában volt a kérdés, tehát látta a moderátor és jóváhagyta). Egyrészt mert ordas nagy hülyeség, másrészt mert milyen dolog az hogy bárkit megátkozunk.

Válaszként leírtam hogy halálos átkot tettem a kérdezőre, hogy érezze a tettei súlyát/súlytalanságát, és azt természetesen törlik. Gondolom mélyen megsértve érezte magát, hogy mer valaki ilyet csinálni a másik emberrel. Hiszen az csak akkor baj, ha őt érinti. Mást megölni és a halálát kívánni már nem gond morálisan sem.

2022. márc. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kérdésekről mindig a a hozzászólás jut eszembe, amit kb. két éve olvastam itt valakitől. Egy hasonló kérdésre reagálva le akarta beszélni a kérdezőt arról, hogy valakit megátkozzon.


Leírta őszintén, hogy valakit annyira gyűlölt valamiért, hogy a halálát kívánta, és sokszor el is képzelte, ahogy az illető meghal egy bizonyos típusú balesetben.


Azzal a férfival nem történt semmi, viszont a saját huszonéves fia néhány hónap múlva meghalt, pontosan olyan körülmények között, ahogyan a haragosa balesetét olyan sokszor elképzelte és kívánta.


Azt írta, hogy tönkretette a saját életét, mert igaz, hogy tudni nem tudhatja biztosan, hogy volt-e ok-okozati összefüggés a fia halála és aközött, hogy másnak ugyanezt kívánta, de ő magát érzi felelősnek a történtekért, és soha nem fogja tudni megbocsátani magának, amit tett, mert a saját tette, a saját gonosz kívánsága következményének érzi.

2022. márc. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyanyám mesélte, hogy ovlt egy zsémbes nő a falujukban (túrkeve) és mindig úgy átkozódott, hogy "rohadjon ki a beled".

Aztán 50-55 éves korában meghalt. Valami olyasmi betegsége volt, hogy ezláródtak a belső szerveit tápláló erek és lényegében elüszkösödött a bele. Magyarul... megrohadtak a belei.

Mindig ez jut eszembe, amikor valakit hallok/látok, hogy rosszat kíván a másiknak.


De éppenséggel nem kell az ezoteriáig menni ezzel, a pszichológia is rég kimutatta, hogy az ilyen átkozódás az átok szórójának többet árt, mint a célpontnak.

2022. márc. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!