Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért szűnt meg a Spirits of...

Miért szűnt meg a Spirits of Eridu? Ki szüntette meg?

Figyelt kérdés

#sátán #Spritsof eridu
2022. márc. 22. 05:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

A weboldal készítője.

De nem hiányolom.

Nagyon undorító h össze-vissza lopkodott más dolgokból.

Az hagyján h a Joy of Satanról, mert ugye magyar oldalt akart.

De fitymálta a wichereket s a budhizmust stb. holott pont onnan lopott s pofátlanúl azok linkjeire irányított.

A Joy of Satanon nincsenek is Tóra Visszafordító rituálék...Azokat a kisujjából szopta.

Különben sem teoista, azaz spirituális sátánizmus. akkor lenne az ha valóban csak ameditációkról szólna stb.

de ez a minden vallás és zsidó gyűlölet és a földönkívüli összeesküvés elméletekkel....inkább Sátáni Vörösöknek mondható.

De hiába írom a Spirit of Eridu szerkesztőjének...s ugyebár másoknak is.

a meditációk pontos eredetét sem tudják- hiszen mindent ők loptak s másra kenik h lopták. még az egyiptomi meditációkat sem tudják normálisan.

de egy laikus átlag ember ezeket nem tudja s persze h rögtön hisznek ezeknek a destruktív dolgoknak.

minden ilyen "Sátánista" valójában csak szenvednek. mert rútúl be vannak csapva.


persze nagyon menő a démonos dolgok....hát kedveljék az emberek a démonokat, de ne ilyen hazúgságok mellett.


az a mostani felállás h a szexualitással akarják még népszerűsíteni ezt a hazúg irányzatot. ami nagyon undorító és szánalmas.

akinek egy csöpp esze vab, az tudhatná h csak perverzekből gyűlik ennek az irányzatnak a hívői.


biztos te is ezt az irányzatot követed hisz kérdezted stb.

azt tanácsolom neked h ne tedd!


kedvelheted a démonok mítoszát s meditálgathatsz. de ne légy Sátáni Vörös h mindenkit gyűlőlsz s mégis akiket gyűlőlsz azoknak a dolgaival visszaélsz.

minden vallás mára ilyen destruktívvá tesznek.

vedd észre h ez nem spiritualitás hanem politika.

2022. márc. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Az mi?
2022. márc. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

#2

Nekem szerepjátéknak tűnik így hallásra

2022. márc. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
29%
Mi ez?:
2022. márc. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1-es

Az oldal hatására lettem Spirituális Sátánista, de sok mindenben nem értettem egyet, ezért nem is néztem már jó ideje.

Nem gyűlölök senkit úgy igazán. Nem élek vissza más dolgaival, hiszen nem is érdekelnek. Van nekem saját életem, amivel foglalkozzak.

Néha ránéztem az oldalra, és most nem találtam. Csak kíváncsi voltam hova lett

2022. márc. 22. 18:04
 6/14 anonim ***** válasza:

akkor jó.

a meditációk azok tényleg jók.

csak azért az OHM ot is használd,mert az a korona csakra s a hatodik csakrat is erősíti.

a budhisták rég elmagyarázták h az ohm lehet aum is. sok weboldaluk van s te is olvashatod..az egyiptomi meditációk nem pontosak.

írd be a kép keresőbe h egyptchakra vagy egypt alkemi s a képeken olvasható. pl: a hatodik csakra az Ízisz.

míg a sunyi sátánisták thoth írnak.

2022. márc. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

egyébként vissza lehet állítani az oldalt.

spirit of eridiu

kattints rá alatta h

tudja meg miért.

látszik h ő törölte s hülyevisszaállítani vagy nem is akarja valójában.


ott van még a joy of satan is.

eddig abból szedett mindet, most miért nem????

érdekes...most megegyre szarabb oldalt csinál.

ott van még a

raum666


Új oldalai:


hellvegen


[link]

2022. márc. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én felajánlottam a segítségemet az oldal szerkesztőjének.

nekem minden megvan ami az oldalon fent volt s én is visszatudtam volna állítani az olalát. de nem kelek neki.

hát ha az jó neki h össze-vissza csinál mindent...

lehet h csinálok egy sokkal jobb weboldalt.

bár kegyetlenűl látszik h valójában senkit sem érdekel. de azért verdesik a mellkasukat h ők így-úgy sátánistak s aki nem csinál semmit az nem sátánista stb.

tehát valójában én isundorodom az ilyesmiktől.

2022. márc. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Te még mindig élsz, 1-es? :D

Kár, pedig azt hittem feldobtad a bakancsot végre!

Még mindig a lámpagyárban gürizel, "Freddie"? Vagy "Valentine" néven futtatod magad esetleg még mindig? :D


Látom még hosszú évek után is meg vagy szállva a témával és képtelen vagy elengedni azt, ami bizonyítottan nem neked való. :)

Legalább a buta stílusodat, jellegzetes helyesírási hibáidat leplezted volna, hogy ne lehessen azonnal felismerni...

Szánalmas barom vagy még mindig. :D


Amúgy hiába hazudozol, rágalmazol minket, teljesen értelmetlen.

De nyugadtan erőlködj csak! :D


Akiket érdekel: A Tóra visszafordító rituálék természetesen a Joy of Satan-ról származnak, tehát nem, senki nem a "kisujjából szopta". És a magyar fordításaik is megtalálhatóak jelenleg a thuletide666 wordpress blogon...

2022. ápr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért szűnt meg, mert maga a joy of satan is egy hamvaiba dőlt szekta lett mostanra. Azt beszélik már csak egy-két unatkozó hülye gyerek pocsékolja az idejét azzal, hogy az ellensége ábécéjét vibrálgatja.
2022. ápr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!