Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet teljesen "felolda...

Hogyan lehet teljesen "feloldani" egy szerelmi kötést+átkot?

Figyelt kérdés

Sajnos kapcsolatban voltam egy sátánista lánnyal+egy Wicca Főpapnő az anyja",egy ideig én is sátánista voltam,de nagy nehezen megtértem,minden áldott nap imádkozok a szeretteimért(családomért)

Neveket nem mondok,de ebben 100%-os vagyok,hogy valamit csináltak velem("nem is akármit")

Nagyon beteg lett az egész családom,hirtelen,és súlyos betegek..Főleg apukám meg én..Velem nagyon komoly bajok vannak(próbálok türtőztetni magamon,de nagyon nehezen megy),hihehetlen gyorsan felkapom az ideget,és sok butaságot csináltam magammal..:(

Brutális filmeket nézetett velem a lánya,nem nagyon emlékszem már a címére,csak annyira,hogy a Cradle of Filth énekese(Danny Filth") játszott benne...Folyt a vér a filmben,lábakat vágtak le,egyszerűen undorító..A sátánista lánnyal hála Istennek nem voltam túl sokáig kapcsolatban(aminek nagyon örülök),csak egy kérdésem lenne hozzátok(sajnos ez mind igaz,amit írtam),végleg meg lehet szüntetni ezt az átkot+szerelmi kötést?

Sajnos én nem nagyon értek hozzá...


Akit érdekel,és tud segíteni,annak hálás szívvel megköszönném! <3 :)


Privát üzeneteket is szívesen fogadok,csak azt szeretném,hogy legyen ennek az egész tortúrának vége..Köszönöm szépen nektek,minden jót ;)


Holnap,aki ír privát üzenetet,annak nagyon örülnék,és megpróbálok visszaemlékezni miket csináltak..De ez szigorúan maradjon köztünk,nem szeretném,ha ez miatt "korlátoznák a "fiókomat",köszönöm az együttműködéseteket :)



#betegség #horror #sátánizmus #Átok #szerelmi kötés #végleges megoldás+gyógyulás
2022. márc. 28. 21:47
1 2 3
 1/21 grafno ***** válasza:
73%
Letiltod őket mindenhol, veszel egy új számot, és vársz amíg a "szerelembizbaz" elmegy a fa@szba. Probalj meg tobbet olvasni ertelmes temarol es akkor nem fogod a Grimm fivéreket komolyan venni.
2022. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Köszi szépen,imádságokat szoktam olvasni hallgatni,ennyi! :)

Le vannak tiltva,új számom van :)

2022. márc. 28. 22:46
 3/21 A kérdező kommentje:

1. kicsit durva voltál,de azért felpontoztalak :)

Szerintem biztosan lesz majd valaki,aki jobban ért hozzá,nem vagyok már az a haragtartó típus ;)

2022. márc. 28. 22:50
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Ha semmi nem válik be próbáld meg egy lelkészel rendezni ezt a dolgot, én nem vagyok nagy hívő, de nekem egy gyülekezetekbe vették le a rontást...de tök mindegy azóta szerintem van új :'d
2022. márc. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%

Egy anonim oldalon senki nem fogja korlátozni a fiókodat ha konkrétumokat írsz,minket viszont közelebb viszel a megoldáshoz.

pl:

Mi az a "valami" amit szerinted csináltak veled..miből gondolod,hogy pont szerelmi kötés van rajtad? (egyébként már senkinek nem működik)

Ha átok akkor mik a jelei pontosan?


Még egy erős fekete mágusnak is komoly kihívás egy egész család megbetegítése,az már karmikus vonalon mozog.(több életre visszamenőleg,belegyezéssel a tanulófolyamatok végett)..

Egy magát főboszinak kiadó anyuka kotyvasztásai nem elegendőek ehhez..

A wicca pedig egy természetvallás és semmi köze a sátánizmushoz,tehát valami nem stimmel..


Azt írod "brutális filmeket nézetett veled",hát nem volt kötelező...nem kellene beállítanod magad mint áldozati bárány,mert könnyen elhiszed...sztem átestél a ló patyolat oldalára és túlmisztifikálod,valamint nem fogsz tudni ilyen élesen váltani,mert az előéletedet a tudatalattid rögzítette...ha traumatizálva vagy,mert a pszichéd nem elég erős akkor kivetíted és bűnbakokat keresel..


...és nincs rajtad semmi én nem érzem...azaz írásodból átjönne..

2022. márc. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%

Wicca oldalon találtam neked átok megtörése parancsolj:


[link]

..és ennyire telik tőlük...


Subliminal videók átok és rontás ellen,ami közvetlenül a tudatalattidba hat napi 3x:


Aura Védőpajzs: https://www.youtube.com/watch?v=a2_D-_3WMnM


zsályafüstölőzés,jódos sósfürdő az aura tisztítására,sok napozás,örömködés...

2022. márc. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

6. hozzászóló nagyon rendes vagy,köszi szépen,sőt mindenkinek :)


Perlaki György volt nemrég nálunk...Ördögűzésen,mert valami betámadott,nem is kicsit...

Érdekes,mert mindig vagy ebédkor,vagy vacsora közben támadnak meg...Még hála Istennek jó régen,betámadott Astaroth,(egy démon),3 órán keresztül kínlódtam vele,hogy hagyjon már békén...Borzalmas erős volt...Úgy rángatta minden izmomat,hogy az brutális volt...Nomeg az a szörnyű hörgés...


Majd privátban írok üzenetet,hogy miket csináltak velem...

2022. márc. 29. 09:59
 8/21 anonim ***** válasza:
46%

Erről eszembe jutott,hogy engem eddig a legtöbb nő átvert,ha a bizalmamat adtam neki. Lényüket jól szimbolizálja a kígyó,elvégre cinkosok-ezt gondolom ismered. A sátánistaságról jutott eszembe ez a kis gondolatmenet.

Megengedi a vallásod a mágia gyakorlását?

2022. márc. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Keresztény lettem,hála Istennek,nagyon nehezen...De még mindig rockot hallgatok,de nem durvákat,ilyen lightos metal-t :D


+ nagyon sokat imádkozom,én és a családom :)

2022. márc. 29. 22:52
 10/21 A kérdező kommentje:
Kedves 8. hozzászóló,milyen mágiára gondolsz? (Reiki,vagy más?) :)
2022. márc. 29. 23:31
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!