Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi mágiával kapcsolatban...

Szerelmi mágiával kapcsolatban tudtok tapasztalokat mondani?

Figyelt kérdés
Kinél sikerült és és mennyi időben telt?
2022. ápr. 2. 19:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Szia privátban írok
2022. ápr. 2. 19:29
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Miért akarod megátkozni azt akit elvileg szeretsz?
2022. ápr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Definíció szerint egy másik entitás rabigába hatása, színtiszta önzésből. Egészen rossz tapasztalataim vannak vele.
2022. ápr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Az a tapasztalatom, h aki ilyen hulyesegben hisz , azt messzire kerulni kell
2022. ápr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Annyit tudok mondani hogy ne tedd. Ha tényleg szeret, akkor nincs rá szükség, ha pedig nem akkor ezzel csak rákényszeríted, nem lesz igazi.
2022. ápr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
5ö egy szerelmi átoktól se fogja szeretni az aki alapból nem szereti. Maximum függeni fog tőle és mindkettőnek rossz lesz a kapcsolat.
2022. ápr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-os

Hát attól függ. Sok féle van, én olyanra gondoltam, amitől egy adott személy szerelmes lesz beléd. Ezt viszont nem gondolom túl etikusnak, tekintve hogy manipuláljuk vele az érzéseit.

2022. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
7es, olyan nincsen. Függeni fog, vágyni rád de tiszta őszinte szerelmet egy fekete mágiával se lehet kicsikarni
2022. ápr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

Éppen ezt mondom. Egy mesterséges érzelmet ébresztünk benne, úgy fog viselkedni mintha szerelmes lenne, ő is azt fogja hinni hogy szerelmes, de nem lesz igazi.

Sajnálom ha félreérthetően fogalmaztam, és ezért nem volt érthető mit szerettem volna mondani.

2022. ápr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
9es, a megkötött fél sosem fogja azt érezni hogy szerelmes. Vágyat, függést fog érezni, de érzelmet nem. és fokozatosan egyre negatívabb felé tendál ez a folyamat amikor már undorodni fog a kötőtől, de nem tud szabadulni így vagy öngyilkos lesz vagy a kötőt öli meg. De sokan ezzel nincsenek tisztában, mert a "mágusok" rózsaszín képet festenek az egészről, úgy adják elő nem lesz semmi negatív hatása és a megkötött azonnal szerelmes is lesz.
2022. ápr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!