Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nem lehet automatikusan...

Nem lehet automatikusan tiltani a szerelmi kötéses kérdéseket?

Figyelt kérdés
Mindenki tudja hogy fekete mágia, ártó szándék, tehát benne van a szabályzatban is hogy elvileg nem lehetne olyan kérdést amivel ártunk másoknak.

2022. ápr. 3. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

Jó lenne, de akkor körülírnák.

Az ember találékony...

2022. ápr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen. De sajnos az emberek nem tudják mi az ára egy ilyen kötésnek(itt nem arra a pár tíz ezerre gondolok a mágusnál). Nincsenek tisztába azzal mivel is szórakoznak, utána meg sírnak ha tönkremegy az életük. És nem is sejtik hogy az ezt követő pár is ugyan erre a sorsra jut.


Aki önző céllal csinál/csináltat fekete mágiát, az előbb-utóbb megbűnhődik, sosem lesz boldog.

2022. ápr. 3. 12:24
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
"Mindenki tudja" erre valami forrásod van? Haladóbb, mágiával foglalkozó ember nem feltétlenül tartja annak (többek közt a házasság is egy szerelmi kötés mágia szempontjából), általában a kizárólag Silver Ravenwolfot olvasó, tini bolyhosnyuszik játsszák itt az erkölcscsőszt. A gyakorira járó kommentelők 99%-a meg eleve nem hisz semmiféle mágiában, és csak röhög ezeken a kérdéseken.
2022. ápr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

A szerelmi kötés egyáltalán nem feketemágia. Sőt. Szavak alapján nem mondhatod meg valamiről, hogy mennyire fehér és mennyire fekete, csak ha érzed, hogy a teremtő mit alkot.


A szerelmi kötés rejti a legnagyobb potenciált, hogy a legnagyobb, legtisztább fehérmágia legyen. Én számtalanszor csináltam és mindig 99%on túli fehérség volt benne.

2022. ápr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4es, mi a fehérmágia abban ha valakit akarata ellenére olyanra kényszerítünk amit nem akar? Hm? Ezt meg tudod nekem indokolni? Plusz ha fehér mágia lenne miért kell démoni közreműködes hozzá? (bizony ám, akár mit adnak elő a mágusok vagy olvastok a neten, ehhez mind démoni közbenjárás kell)
2022. ápr. 3. 12:28
 6/12 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező!

Nem jó dolog ám az ezotériát és a kereszténységet keverni.

Döntsd el, melyikben hiszel, mert ütik egymást.

Abban igazad van, hogy az egyoldalú szerelmi mágia (amit nem közösen csinálnak), az gonosz dolog.

De az ezotériában nem hisznek a démonokban, őket ne keverd ide.

A vallásban hisznek a démonokban.

2022. ápr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok vallásos, és de ezoteriában is hisznek a démonokban. Én is csináltam már kötést mikor még idióta voltam, és bizony, démonokkal dolgozik akkor is ha a "szellemvilágot, magasabb erőket" kell emlegetni.


[link]


Tessék valóban csoda a szerelmi kötés és tiszta fehér fény lengi be. Jaa nem:-D

2022. ápr. 3. 12:41
 8/12 A kérdező kommentje:
De 4es miért nem válaszolsz arra hogy lehet valami fehér, ha a másik szabad akaratát befolyásolja? Vagy erre nem tudod a választ?
2022. ápr. 3. 12:42
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
#7 Hát ez a blog aztán tényleg rettentő elfogulatlan, tárgyilagos tájékoztatás olyasvalakitől, aki ilyen kötések oldásából él :D A leírtak simán stimmelnek egy kapcsolatfüggő, gyenge egyéniségre is.
2022. ápr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én hasonlóakat tapasztaltam miután engem megkötöttek, és sajnos annál is az volt akit én kötöttem meg.


De rendben elfogadom hogy a szellemi kötés, más akaratának befolyásolása isteni csoda és a világ jobb hely mióta képesek vagyunk megerőszakolni bárkit akár testileg akár szellemileg.


De még mindig nem válaszoltál..miért fehér mágia más akartaának befolyásolása? Vagy még mindig nem tudsz erre őszintén, egyenesen, egy mondattal válaszolni? Mert akkor hiteltelen a nagy hófehér kötögetésed.

2022. ápr. 3. 12:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!