Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Aki szerelmi kötést cisnál,...

Aki szerelmi kötést cisnál, az mivel indokolja?

Figyelt kérdés

A szerelmi kötés lényege, hogy a másiktól elveszed a szabad akarat és érzelem lehetőség és magadhoz kényszeríted akarata és érzelmei ellenére.

Tulajdonképpen a rabszolgáddá teszed a másikat.


Én szerettem már sok lányt, és volt aki viszont szeretett, volt aki nem.

De ha bárkiről megtudtam volna, hogy kényszerből lett volna velem, iszonyatosan megundorodtam volna tőle.

Ez egyszerűen ellentmond a szeretetnek, mint olyan. Hisz nem akarok annak rosszat, akit szeretek. Szerintem legalábbis.


Mégis.. ti, akik ilyeneket cisnáltattok, miért csináljátok? Nem rossz érzés, hogy rabszolgát cisnálsz abból akit elvileg úgy szeretsz ahogy van?



2022. jún. 15. 19:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Mert sok ember nem csak buta hanem önző is, és azt hiszi, hogy ilyen humbukkal magához tud valakit láncolni.
2022. jún. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon vissza szokott ütni. 2-3 év boldogság, utána pokol.
2022. jún. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
64%
Tök mindegy.Úgysem létezik szerelmi kötés.
2022. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
48%

Az emberek általában ezt nem gondolják végig, és sok esetben képtelenek is erre mert ezernyi érzelem kavarog bennük. Szerencsére az esetek 90%-ában nincs negatív következmény, mert nem jó a módszer, a gond csak akkor van ha valamilyen oknál fogva hatásos lesz. A szerelem el fog múlni, de a kötés nem - Ami nem túl szerencsés mert könnyen átbillenhet ez negatív irányban is, és nehéz tőle szabadulni (vissza lehet vonni, de lehet hogy 100+ módszert kipróbál addigra az ember).

Mondjuk általánosságban ez egy olyan dolog amivel a fiatalok szórakoznak, ami rendben van. Olyan ez mint a szellemidézés tiniként a fürdőszobában, nem lesz semmi következménye mert a módszer eleve nem jó. Szórakozni persze lehet vele.

2022. jún. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
30%
Nem veszed el a szabad akaratát csak egy az energiákkal segítesz hogy jobban lássa benned a szépet
2022. jún. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Tudi333 ***** válasza:
33%
Mert annyira szenved aki ilyet csináltat. Nem szórakozásból és önzésből! Nem lát más kiutat.
2022. jún. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%

5ös nem veszed el a szabad akaratát? Akkor minek nevezed azt hogy erőszakkal magához kényszeríti, akkor is ha a másik nem akar vele lenni?


6os:akkor is..ha ennyire önző féreg valaki az meg se érdemli hogy valaha párkapcsolata legyen, vagy ha igen, zsákmányolja ki és tegye tönkre a partnere, annyira mint ő tette tönkre azt akit megátkozott.

2022. jún. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Tudi333 ***** válasza:
53%
7es! Ennyire félsz ettől?
2022. jún. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
53%
Nem a hetes vagyok, de egyetértek vele. Nem mintha létezne ilyen baromság, de aki megpróbálja az már megérdemli, hogy egyedül maradjon :) Szerelem parancsszóra, szép is lenne 😂 Akkor már inkább rabolja el és reménykedjen, hogy kialakul nála a Stockholm-szindróma.
2022. jún. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
40%
8as nem, nem félek. Én is bármikor meg tudnám csinálni, de aljasságnak tartom, attól is aki ilyet kér, de attól még inkább, aki megcsinálja.
2022. jún. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!