Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Frabatorol velemeny?

Frabatorol velemeny?

Figyelt kérdés
Volt nala valaki? Profi? Nagyon szeretnek valos tapasztalatokat pozitiv, negativ egyforman erdekel.

#MAGUS #Rontaslevetel
2022. júl. 7. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
🤣😂
2022. júl. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem ő csalt ki 10 millákat az emberektől, és most börtönbe megy?

[link]

2022. júl. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Haaaat.... ezt Magyarorszagon megtette? Elkepeszto! Nem fogja leulni a buntetest! El fog tunni! Hihetetlen! Koszonom a cikket! Sajnalom szegeny not, s ki tudja hany embert vagott meg at!
2022. júl. 7. 18:33
 4/7 airlady ***** válasza:
2. Felfüggesztett börtönt kapott. Nem megy ő sehova sem.
2022. aug. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Elnézést kérek, hogy ilyen régi kérdésre válaszolok, de azért én egy blikkes újságcikkre nem alapoznék.


Ki olyan idióta, hogy több mint tíz milliót odaad valakinek papír nélkül. Ez ez alapján csak szóbeszéd. A magyar jogban a vád bizonyít. Ezek a vádak pedig nem bizonyíthatóak.


Szerintem ez csak negatív reklám/hírverés. Mert a rossz hír kétszer olyan gyorsan terjed mint a jó.


Arra pl senki nem lenne kiváncsi, hogy nekem amit eddig mondott mindig úgy volt és úgy lett. Amikor az exem folyamatosan megcsalt én még nem is tudtam, de ő előre megmondta hogy van neki más és azt is hogy vége lesz.


Volt hogy tőlem telefonos konzultácóra pl pénzt sem kért.


Azt mondta Kanadában fogok élni és leszek még házas.


Sosem jártam Kanadában és sosem voltam házas, de úton van az azóta 5 éve megismert páromtól a baba, aki Kanadában élt 15 évig, tervezzük az esküvőt és kimegyünk végleg ha nagyobb lesz a baba.


Lehet sokmindent mondani, de el is lehet őt ismerni mert vannak dolgok amikhez tényleg ért és valóban megtörténtek.

2023. okt. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Frabato a varban lakik, tovabbra is mukodik. Amugy aljoholista, igy sok penzre van szuksege! Ha valakit megkarositott, kuldjon uzenetet nekem. Ujabb per van kilatasban.
2023. nov. 1. 08:41
 7/7 anonim válasza:

Szerintem a hatos/kérdező Frabato szakmai riválisa és csak le akarja járani.

Egy ilyen alapos részletességgel kidolhozott hatalmas izmostömegű test mint amilyen az övé nem lehet alkoholistáé.


Az alkohol te van szénhidráttal, ha így lenne ahogy a kérdező állítja, akkor napi 8 óra edzéssel lehetne ennyire kidolgozott. Ennyi edzés plusz ivás mellett mégis mikor lenne ideje napi 8 órában ügyfelekkel foglalkozni akik fél óránként adják egymásnak a kilincset?

Odaadhatom a címet, ahol dolgozik nyílvános...szó nincs erről amit a kérdező állít. Nèzd meg a sajàt szemeddel mielőtt lehúzol valakit.


Nem hinném, hogy a perektől nem tudná megvédeni magát. Aki sikeres annak mindig lesznek ellenségei.

2023. nov. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!